Salı, Ekim 25, 2016
Alçı çalışması Sandık-Gazetelik

Alçı çalışması Sandık-Gazetelik

23

2 sene önce yaptığım sandık-gazetelik takımım. Yeni birşeyler yapmayınca eskileri ekliyorum:) Yapımını burada anlattım. Ben çok beğenerek kullanıyorum, bakalım sizde beğenecekmisiniz.

23 YORUMLAR

  1. ay valla sıkıldımda ne yapsam ne yapsam diyordum ilham verdin teşekkürler. bütün malzemeler evde mevcut. neye yapayım diye evde aranmak kaldı geriye. bu arada ellerine sağlık çok beğendim.

  2. Çok teşekkür ediyorum kızlar hepinize, zor değil aslında ama biraz uğraştırıcı. Yazmayı unutmuşum kayınvalidemin sandığı idi, koyacak yer bulamayınca süsleyip salona koymaya karar verdim, iyikide yapmışım:)

  3. bence de iyiki yapmışsın harika olmuş.. bloğuna da yazdım, daha neler vardır sende kimbilir böyle bir şey yapmadığın zamanlara saklıyorsun demi :)))

  4. Teşekkür ederim tatlım. Aslında var birşeyler de göz aşinalığı olmuş, burda yazı çıkınca aklıma geliyor, benimde vardı diye. Epey bir fotoğraf çektim evde, yavaş yavaş gönderecem:))

  5. kriizantem beraber mi çalıştık acaba?benzerliğe bakarmısınız arkadaşlar?buradamalzememiz farklı,sonuç aynı,çok hoşuma gitti.ama ben senin malzemeni daha fazla tuttum canım,bir dahakine öyle çalışacağım.ellerine sağlık,sandık nefis olmuş.

  6. Ben de yapabilsem keşke.Çok zormuş gibi geliyor.Elinize sağlık.

  7. marvil esinsel murebdu, çok teşekkürler arkadaşlar. Esinsel seninkide harika olmuş, renkleri,ne bayıldım, yorum yazmaya oraya gidiyorum:)

  8. ya bu nasıl birşey blog gideyim malzemelere bakayım dedim tıklayınca benim blog çıkıyor nası yani.Allahım blog işi beni delirtirmi acep .