Amanın Dinazor, Yeme Beni

-

Çocuklarınıza kartondan maket oyuncaklar yapmak ister misiniz? Peki bu maketlerin hareket etmesini ister misiniz?

O zaman bu site tam size göre, gerçi şablonların download edilmesi için ücret alıyorlar ama belki aramızda bunları kendisi çözüp bizlerle paylaşan arkadaşlar olur.

14 yorum gelmiş

 1. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  m1 ben seni cidden çok ama çok seviyorum :D Egemen’e günü kurtarıcak bir aktivite daha çıktı :P Dur inceleyeyim ben bunu :pGüncelleme: Böyle şeylerin ücretli oluşuna daha bir bayılıyorum. Neyse Egemen görmeden oturup çizimlerini yapmaya çalışayım.

 2. embir

  Teşekkürler Asyacım,Miraycım bende seni çok seviyorum, beğenmene çok sevindim. Yapınca bizimle paylaşırsın, merakla bekliyoruz.

 3. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Dur bi çizebilirsem paylaşıcam. :D Kaç gündür şarkı buldum sana yazıcam yazıcam denk gelmedi bir türlü buradan yazayım :DNot: Aşağıdaki şarkı Burak Kut’un tatili boşver şarkısının geri dönüşüme uğramış halidirtatili boşverhadi gel marifete konu açalımçok sıkılırsakkırmızıları sayalımaynı serverdaçifte kumruLar gibi koklaşıpher konudaayrı bir tad alalım..Shane bize yol gösterir tatlımyeteriz biz pilliye; marifetler sonsuz; canım..tatili boşver bu sene burada takılalım,çok bunalırsak saat 12’ye sataşalım..aynı serverda kahve fallarına bakıp,gece olunca konuları bir bir sıralayalım..

 4. embir

  Bu harika olmuş, çok beğendim ve çok mutlu oldum Miraycım, çoooook teşekkürler. Ayy yaşasın ne güzel olmuş bu

 5. embir

  Şimdi bana soracaklar tatilde neredeydin, neler yaptın diyeCevap: Marifet Kasabasına gittim, mayolar, bikiniler, seksi giysiler, çantalar, oyuncaklar, tokalar, süslü terklikler vs ne ararsan vardı diycem. Tabi çok güzel dostluklar, harika paylaşımlar ve emek dolu bir kasabaydı.

 6. embir

  teşekkürler Lilakcım, bu ilk foto da hani bir ara vardı ya bir manken dönüyodu devamlı burda yazının adını hatırlayamadım onun ki gibi oldu.

 7. bbuket

  çok beğendim çookkkk. paylaştığın için sağol. kışın yapmak lazım bunlardan çocuklara okulda ne biçim hava atarlar ama.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...