Amerika’da hobi mağazaları turu ve kapı süsü

-

kapı süsü
Başta Yusuf bebek için hazırlamış olduğum kapı süsünü bulabilirsiniz. Amerika ile ilgili detaylarsaaaa……

hobi mağazası
Amerika seyahatimiz benim için büyük önem arz ediyordu. Önem arz etmesinin en önemli ikinci nedeni de bu tip hobi mağazalarına kavuşacak olmanın heyecanıydı. İlk gidişimde hayal kırıklığı yaşamıştım fakat bu gidişimde şansım yaver gitti. İlk mağaza fotoğrafında gördüğünüz kumaş mağazasında bu fotoğrafta görünenlerin 10 katı kumaş vardı. Yani mağaza duvardan duvara kumaştı. Nereye bakacağımı, neyi alacağımı şaşırdım.. Daha fazla fotoğraf ve detay için bloguma bekliyorum :))

hobi mağazası

5 yorum gelmiş

 1. munures

  offf harika bir mekan … bana da kısmet olsa da gidip bol bol alışveriş yapsam … bana para dayanmaz tabii öyle bir yerde … :)

 2. fiamma1

  hangar gibi bir alan ne alacağını şaşırır insan. Halam uzun yıllar Amerikada yaşadı, yurda dönüş yaparken her gelen koliden tekstil malzemeleri, kumaşlar, patronlar, kurdelalar çıktı öyle ki yıllarca almış ve bunları eşyaları kolilerken cam eşyalar birbirini kırmasın diye bir yandan da muhafaza adına kullanmış, hem üzüldük hem de kızdık azıcık kendisine. Ama haklıymış şimdi görünce anladım bu resimleri hele ki kendisi de dikiş diken biri olunca alıkoyamamıştır. İyiki bizde yok bu anlamda büyük hobi mağazaları diye sevinmek mi lazım ne:)))
  Kapı süsü sade ve güzel, ellerinize sağlık, aldıklarınızı iyi günlerde kullanın…

 3. DideminHayalAtolyesi

  munures inanın kim olsa para dayanmıyor. alınabileceklerin sınırı yok ama para bir yere kadar :)) hayalignesi evet ben de bir sonraki seyahatim için şimdiden para biriktirmeye başladım :) fiamma1 halanız haklıymış gerçekten. umarım benim aldıklarım halanızın malzemelerinin akıbetine uğramaz ve projelere dönüşürler :) brnnyvz çok teşekkürler :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn