Cuma, Ekim 28, 2016
Amigurumi Örgü Oyuncak Hippo (Su Aygırı)

Amigurumi Örgü Oyuncak Hippo (Su Aygırı)

15

amigurumi
Ne öreyim ne öreyim diye düşünürken elimden bu küçük hanım çıkıverdi. Ben çok sevdim onu, hatta gidip gelip şımartıyorum bile :D Diğer çalışmalarımı görmek için lütfen bloguma buyrun.

amigurumi

amigurumi

15 YORUMLAR

  1. Hem Hippo hem sarışın :) Kendine göre ayakkabı ve elbise de bulabilmiş,çok hanım hanımcık olmuş gerçekten de :) Fazla şımartma tepene çıkar , nede olsa hippo ezilirsin :)

  2. yagmuryurekcim ben mi utandırdım dersin :) Şişmanlıktanda yanaklar kırmızı oluyorya ondan olmasın :) Hakikaten yanaklardaki o allıkları neyle yapıyorsunuz merak ettim şimdi, makyaj yapmıyorsunuzdur herhalde :)

  3. bu su aygırı pek tatlı olmuş :) belgesellerde gördüğüm kadarıyla timsahlar bile su aygırlarından tırsıyor. bunların sevimli göründüğüne bakmayın bir kafa atsa komaya sokuyor timsahı..uzaktan sevmek gerek :)

  4. Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar güzel yorumlarınızı zevkle okudum.. Şenay hanım yanaklarındaki allıklar amigurumi kalemi ile yapılıyor,suya dayanıklı dediğiniz gibi :D
    Zeynepcim sağol canım benim..

  5. amigurmi kalemiyle kendimize makyaj yapalım hiç akmasın tabi sağlıklıysa :) suda bile çıkmayan boya dövme makyajı bu tür boyalarla mı yapıyorlar yoksa ??

  6. evet amigurumi kalemi… valla zulaltan benim ellerime bulaşıp sonra kolayca çıktığına göre demekki makyaja uygun değil ama kumaş üzerinden çıkmıyor,yağ lekesi misali :D :D

  7. bu yaptıklarınıza bayıldım bunların nasıl yapıldığını anlatıyor musunuz ya da nerden öğrenebilirim siteye bugün kayıt oldum …