Çarşamba, Nisan 26, 2017

Amigurumi Oyuncak Avukat Bey

26

Amigurumi
Sayın avukatımızı bir müşterimin isteği üzerine ördüm. Biraz adam gibi olmasına özen gösterdim, ne de olsa oyuncak değil mi? Diğer çalışmalarımı görmek isterseniz buyrun lütfen.

Amigurumi

Amigurumi

26 YORUMLAR

 1. benim eniştemde avukat ve bu bebek aynı ona benzemiş. Kendine büro açmayı düşünüyor, açarsa hediye olarak ona isteyebilirim :)

 2. kesinlikle samimi duygularım her ayrıntısı güzel yaptığınız işlerin.ne kadar zamandır amigurumiyle uğraştığınızı merak ettim.

 3. çok teşekkür ediyorum zulaltan.. ben 2 yıl önce ilk olarak denedim amigurumiyi fakat ara verip başka hobilerle uğraştım 2011 kasım da yeniden başladım ve tek hobi olarak devam ettirdim,çok fazla bir geçmişimiz yok yani amigurumiyle :D

 4. Birilerini tokatlayıp davalık olasım ve bu avukatı tutasım geldi :) Böyle yakışıklı avukatlar insanı şiddete yöneltebilir , tehlikeli :) Sakıncalı çalışmalar bunlar :) Ellerinize sağlık :)

 5. senayatılgan, çok güldüm yazdıklarınıza,çok teşekkür ederim..
  ecerce, aslında ben biraz daha olgun olsun istedim ama o zaman oyuncak olmuyor..
  zulaltan, çok seviyorum amigurumi örmeyi,işin tekniğini örünce çok kolay gerçekten de..

 6. canım arkadaşım benim herşeyde olduğu gibi bu alandada ustalığını gösteriyorsun.Harika olmuş her zamanki gibi ellerine sağlık süpersinnn

 7. zebranın kız olanını siz yapmışsınız erkek olanı da diğer amigurumici arkadaş siz yakınsınız galiba Şenay’ın söylediği gibi.

 8. bu avukatın çeşitli versiyonları ve çeşitli meslek gruplarından arkadaşları da misafiriniz olucak inşallah..
  amigurumitr benim dostum… kendisi çok beceriklidir arkadaşlar :D

 9. komşu değiliz ama çok iyi bir dostuz buarada demetin yanında aslında benimkilerin lafı bile olmaz ama beğendiğiniz için çok mutlu oldum bende :) sevgiler