Amigurumi şekerci tren

-

amigurumi-oyuncak-tren-5
Oğlum tren istedi, internette tarif var mı araştırmaya başladım ama bulamadım. Kendi kendime yapmaya çalıştığım sırada hiç kendisini tanımadığm ‘amigurumi aşkına’ blog sahibinden fikir istedim, teşekkür ederim fikir verdi, ama yine de ben hiçbir şey anlamadım :) 4 defa sökmüş olduğum treni beşinci yapışımda tamamladım. O yüzden gururla diyorum ki bu trenin tasarımı bana aittir.

amigurumi-oyuncak-tren

amigurumi-oyuncak-tren-

amigurumi-oyuncak-tren-1

amigurumi-oyuncak-tren-3

amigurumi-oyuncak-tren-4

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
canimtug18

Ben aslında atanmayı bekleyen ve atanamayan okul öncesi öğretmen adayıyım:))) iki çocuk annesiyim. hani bazı insanlar vardır ya ayakkabıcıda veya çantacıda kendini kaybeder hepsini almak ister o misal bende yumakları görünce sanırım kendimi kaybediyorum ve her gördüğüm yumaktan bir şeyler tasarlıyorum... facebook kobidigobun dükkanı blog bana aittir, ordan bana ulaşabilirsiniz.

4 yorum gelmiş

 1. orguoyuncakevi

  Profilinizi okuyunca kendimi görür gibi oldum:) ben de eğitim diplomalı, iki çocuğum ve yumaklarımla mutlu mesut bir ev hanımıyım:) Tren tasarımınız çok güzel olmuş eminim çok emek vermişsinizdir. Ellerinize sağlık.

 2. canimtug18

  MERHABA, YORUM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM,
  EVET, TREN İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM VE HATTA AYLARIMI ALDI DİYEBİLİRİM.
  YILMADIM VE YAPTIĞIMA İNANIYORUM.
  TEKRAR BEĞENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  SEVGİLERİMLE

  orguoyuncakevi

 3. bayan hobi

  Yorum yapmazsam olmaz dedim kendi kendime.Harika bir çalışma.Örgüden anlamıyorum ve çok isterdim bende bu tarz şeyler yapmayı.Ellerinize sağlık harika bir sonuç.Süpeeeer…

 4. canimtug18

  Ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettiniz, bende aslında hiç birşey bilmiyorum o yüzden bir eseri en az dört defa söküyorum:)) önemli olan bu işe gönül vermek gerisi gelir yani kısacası alın elinize tığ ve yumağı doğaclama bir şey yapın devamı gelecektir. Yardımcı olacağım bir durum olursa. Seve seve yardım etmek isterim fakat bende dediğim gibi kural yok doğaclama yapıyorum, yinede yardım ederim sevgilerimle bayan hobi

Bir Cevap Yazın