Salı, Ekim 25, 2016
Amigurumi – sevimli korsan ayıcık

Amigurumi – sevimli korsan ayıcık

5

amigurumi-oyuncak-orgu-ayi-
Sevgili korsan ayıcığımla bu 2. buluşmamız. Bu sefer Nako pırlanta ip kullanarak ördüm. Daha tok ve parlak durdu. Örmek isteyenler bu linkten faydalanabilirler. Örerken tarif üzerinde ufak oynamalar yaptım. Ortaya çıkan şekle bakarak ben kendime göre sıraları biraz daha attırdım. Bu arada fotoğrafta arkada gözüken deniz fenerine gelince o da  kızlarımla yaptığımız bir elektrik proje ödeviydi. Fenerimiz gemilere yol gösteriyordu :)

amigurumi-oyuncak-orgu-ayi

Paylaş
leynum
Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

5 YORUMLAR

  1. meybe it will be sunny sizin güzel yorumunuz için de çok teşekkürler. etamin işlemeyi çok istiyorum ama kendime bir türlü fırsat yaratamadım ama yaratacağım kararlıyım :)))