Amigurumi su fışkırtan balina

-

amigurumi-balina-orgu-oyuncak-dunyasi
Amigurumi su fışkırtan balina oyuncak olarak da kullanılabilir tabii, ben çerçeve içinde duvar süsü olarak tercih ettim. Özellikle çocuk odası dekorasyon fikirleri arayanlar için güzel bir örnek.
Deniz dünyasına girdim bir kere, seriyi tamamlamadan olmaz diye düşündüm ve tepesinden sular fışkırtan bir balina olmak istedim. Balinalar güçlüdür, dayanıklıdır, bazen de duygusallardır, topluca intihar ederler.
Bazılarına da katil balina diyorlar ama eminim ki insanlar kadar tehlikeli değildir hiçbirisi…
Benim öreceğim balina oldukça sevimli bir balina. Okyanusların hakimi …
Amigurumiye başladığımdan beri İspanyolca, Rusça, Portekizce, İngilizce, Hollandaca ve bilmediğim daha birçok dili keşfettim…
Gerçi hepsinin ortak bir dili var. O da matematik ve sayılar. Matematik evrensel bir dil olduğu için birkaç deneme ile olayı çözüyorsunuz, amigurumi balina şablonuna buradan ulaşabilirsiniz.

amigurumi-balina-orgu-oyuncak-dunyasi-2

amigurumi-balina-orgu-oyuncak-dunyasi-4

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

Bir Cevap Yazın