Amigurumi mor uçak

-

orgu-oyuncak-amigurumi-mor-ucak-modeli
Bu sefer örgü uçak yapalım dedik. Sürekli hayvanlar alemine dalmışken bir değişiklik yapalım istedik… Amigurumi oyuncak severler için mor renkte bu uçak oyuncak ilgi çekici bir örnek olur umarım.
Bu uçağı yaparken Türkiye’nin akrobasi uçuşu ile ilgili ilklere imzalarını atan Sayın Ali İsmet Öztürk ve Türkiye’nin ilk kadın akrobasi pilotu olan kızı Sayın Semin Öztürk’ü düşünerek yola çıkmıştım. Ata’mızın da dediği gibi “İstikbal göklerdedir”
Ben internetten araştırma yapıp ücretsiz bir şema bulup oradan yapmıştım. Linki tekrar bulurum diye aradım ama maalesef ücretsiz olan bir link bulamadım. Yapmak isteyen hanımlar daha detaylı araştırırsa belki ücretsiz bir şema bulabilirler.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

2 yorum gelmiş

  1. oya caymaz

    Sevgili Leynum

    Mor uçak da diğer paylaşımlarınızdaki amigurumiler gibi çok güzel , sevimli. Özellikle maymundaki kırmızı , uçaktaki mor renk seçimlerine bayıldım.

    Hakkımdaki olumlu yorumlarınız için teşekkür ederim. Sepet yapmayı deneyebileceğinizden söz etmişsiniz. Tasarıma o kadar açık ve zevkli bir konu ki…
    Umarım dener ve bizlerle paylaşırsınız.

Bir Cevap Yazın