Amigurumi yengeç kardeşliği

-

amigurumi-oyuncak-yengec-5
Bu sefer açık mavi bir iple yengeç yaptım ve kardeş sayımız 4 oldu. Ama 3 tanesi aramızdan ayrıldı maalesef. Sık iğne kullanarak yapılıyor. Arttırma ve eksiltme teknikleri kullanılıyor. Önce ana gövdesi yapılıyor. Daha sonra yengecin kolları yapılıyor. İçleri boncuk elyaf ile dolduruluyor. Ve parçalar birleştiriliyor. Sonrasında göz ve ağız detayları ile sonlandırılıyor. Böylece böyle şirin rengarenk yengeçlere sahip oluyorsunuz.

amigurumi-oyuncak-yengec

amigurumi-oyuncak-yengec-

amigurumi-oyuncak-yengec-2

amigurumi-oyuncak-yengec-3

amigurumi-oyuncak-yengec-4

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

10 yorum gelmiş

  1. leynum

    Teşekkürler , bence de eğlenceli bir iş , örmek kolay olan tarafı , birleştirmek ve yüz ifadesini vermek ise biraz daha zor olan tarafı diye düşünüyorum :)))

Bir Cevap Yazın