Salı, Nisan 25, 2017

Amigurumi yengeç kardeşliği

10

amigurumi-oyuncak-yengec-5
Bu sefer açık mavi bir iple yengeç yaptım ve kardeş sayımız 4 oldu. Ama 3 tanesi aramızdan ayrıldı maalesef. Sık iğne kullanarak yapılıyor. Arttırma ve eksiltme teknikleri kullanılıyor. Önce ana gövdesi yapılıyor. Daha sonra yengecin kolları yapılıyor. İçleri boncuk elyaf ile dolduruluyor. Ve parçalar birleştiriliyor. Sonrasında göz ve ağız detayları ile sonlandırılıyor. Böylece böyle şirin rengarenk yengeçlere sahip oluyorsunuz.

amigurumi-oyuncak-yengec

amigurumi-oyuncak-yengec-

amigurumi-oyuncak-yengec-2

amigurumi-oyuncak-yengec-3

amigurumi-oyuncak-yengec-4

Paylaş
leynum
Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...
Satış için ulaşabilirsiniz:

10 YORUMLAR

  1. Teşekkürler , bence de eğlenceli bir iş , örmek kolay olan tarafı , birleştirmek ve yüz ifadesini vermek ise biraz daha zor olan tarafı diye düşünüyorum :)))