Anahtar kolye ucu

-

Anahtar kolye ucu
Bu da benim tasarımım :D Kırmızılı olan günlük, pembeli ise kumbara anahtarı. Evde ikisinden de o kadar çok vardı ki bir şekilde değerlendirmem gerekiyordu :D Sonra televizyonda Zoey 101 diye bir gençlik dizisi izliyordum, dizideki kız sürekli anahtarını bir yerde unutuyordu, o da boyayıp kolye gibi asmıştı boynuna çözüm olarak. Benim yine fikrim geldi tabii :D Anahtarları önce ojeyle boyadım, sonra çatlak oje sürdüm, son olarak da renksiz oje sürüp parlak taşlardan yapıştırdım.

Anahtar kolye ucu
Genelde ikisini bir arada takıyorum. Arkadaşlarımın hatta büyüklerimin bile çok hoşuna gidiyor. “Aaaa nereden aldın?” diyorlar ben de “kendim yaptım” diyorum gururla. Umarım siz de beğenirsiniz.

5 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Bediaaa

Hepinize merhabaaa.. Öncelikle 14 yaşındayım. Ailemi,arkadaşlarımı ve hayatımı çok seviyorum.(Şu sınavlar olmasa daha iyi ama. :D ) Hemen hemen iki yıldır yenileme,geridönüşüm ve yeni şeyler üretme çabası içindeyim. Hep takip ettiğim Sitedir 10 marifet. Umarım becerebilirim ne diyeyim :)

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...