Anı – Hatıra Defteri

-
Anı defteri - Hatıra Defteri
Anı defteri – Hatıra Defteri

Bir anı defteri – hatıra defteri yaptım kuzenim için. Engin bebek için yapınca kıskandık. E yapmasan olmaz. Ama karar veremedim kapağını nasıl yapacağıma hangisini beğendiniz bana akıl verin buyrun seçenekler burada.

Anı defteri
Anı defteri

23 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  ya ben kaç sattir bu yazıya tıklıyorum bakıp çıkıyorum yorum yazmadan çünkü ben anı defterini göremedim şimdi iyice baktım da en sonunda gördüm yahu ben onu havlu sandım yaaa:)))))kelebekli olsun kelebekli….

 2. yldoz

  dilekcim sanada havlu yaparız aslında güzel bir fikirdüz havlu alacaksın güzelce süsleyeceksinHemen bir başlık10 marifetteBANYOLARINIZA BAHAR GELDİakıl akıldan üstündüraklımızda bulunsun

 3. kondor

  Sırada sizden önce gönderilmiş başka onaylamış yazılar olduğu için. peki o kuyruk niye oluşuyor.her yazı belirli bir müddet ön sayfada görünebilsin diye.çiçekli olsun.

 4. bbuket

  bloğunuzada baktım ama bir türlü yorum bırakamadım. çok güzel olmuş elinize sağlık. bende havlu sandım. defteri anladımda havluyla kaplanmış gibi geldi. benim oyum ikisinin birden kullanılmasında. neticede çiçek ve kelebek birbirine yakışan şeyler.

 5. nalana

  herbalist diyor ki;bence kelebek çiçeğin üstüne konmuş olsun.

  bence de.dün gece15yıl önce hendekte öğrencilere yaptırdığım bir defteri bulup resmini çektim yükleyince bir yazı yazayım bari

 6. yldoz

  YA ARKADAŞLAR POLARLA KAPLANDI herkes havlu veya havluyla kaplanmış gibi yorumları yapmışKötümü duruyor.xNicox En kısa zamanda onuda yaparız10 marifetin bayanları çok zevkli ve hamarat

 7. asyayaren

  polarla kaplandığı belli oluyor ama altına üstüne dantel geçirmişsin yaa canım katlanmış havlu gibi duruyo ama çok hoş olmuş benceee

 8. 1gece

  Bir de dügün albumu falan yapan olsa…

  ilk yazılarımdan biri olan ama kimsenin görmediği bir defterim vardı benim burda

 9. SEMYIL

  benimde “anı defterlerim” başlıklı yazımda 2 defter örneğimvar , aşkolsun xNicox bey nasıl unutursunuz hemdeuzuuunnnnn yorumunuz bilem var.link veremedim.(bu arada link verme işlemim başarısız oluyor sorunumuyazdım bakalım inş.düzelecek)

 10. xNicox

  SEMYIL diyor ki;benimde “anı defterlerim” başlıklı yazımda 2 defter örneğimvar , aşkolsun xNicox bey nasıl unutursunuz hemdeuzuuunnnnn yorumunuz bilem var.link veremedim.(bu arada link verme işlemim başarısız oluyor sorunumuyazdım bakalım inş.düzelecek)

  Sizler ani defteri deyince ben hatiralarin yazildigi bir defter saniyorum yaniliyor muyum yoksa? Ben Album diyorum. Dügün Albumu bu sekilde süslenirse inanin muhtesem olur. Yoksa senin defterleri görmedigimi söylemiyorum. Zaten siz hanimlara ait olan ve her isteyenin katila bilecegi kreativehandarbeiten sitenize de aldim bu defterleri Semyilcigim:)))

 11. yldoz

  Kötü duruyormu diye takıldı bir kere ama hiç abest durmuyor ele alınca polar kaplı olmasıAma taktım birtane daha mı yapsam

 12. artemis921

  Gerçekten havlu gibi duruyor sanki havluyla kaplanmış gibi ama kötü durmuyor. Bence çiçekli olsun hem pembe hem pötikareli ikisi bir arada daha da güzel… çiçek çiçek çiçek çiçek……. :))))

 13. embir

  yıldızcım bende kenar süsü yüzünden havlu sandım :( çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Bu arada kelebekli olan daha güzel bence

 14. SEMYIL

  Xnicox bey azıcık takıldım size,anı defteri =düğün defteri sonuçta düğünde veya nikahta o güne ait davetlilerin yazmış oldukları daha sonraki zaman için anı olarak kalacak.unutmadığınızı veya atlamadığınızı biliyorum daha 1 günevvel siteye koymadınız mı :)))))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin