Çarşamba, Ekim 26, 2016

ANNE ATLAR NERDE YAŞAR?

19

ANNE ATLAR NERDE YAŞAR?

Soru buydu cevabım ise pek bi güzel oldu.Kızımla onun için yaptığım en zevkli proje.Önce atlara ahır, sonra balinalar deniz, ayıya mağara derken kocaman bir orman oldu. Küçük çocukları olan annelere çocuklarla faaliyet adına daha büyükler içinde proje ödevlerine bir fikir olabilceğinide özellikle eklemek isterim.Her zaman ki gibi bu yazı 10mairifet.org için kondor tarafından yazılmışıtır der.Kondor prodüksiyon gururla sunar diye de eklerim.

19 YORUMLAR

 1. vaavvvv süper olmuş bu çalışma. Bak bu fikrini çalabilirim. Benimkilerin en sevdiği şey hayvanlar. Geçenlerde saydılar 200 taneye ulaşmış hayvanlarının sayısı. Hepsini olmasa da bir kısmını alacak bir yer yapabilirim sanırım

 2. had

  sen öyle dersen,ben de tebrik ederim

  nasıl dedim ki ay konum çıkmış niye kaçırıyordum az daha neyse yahu ne dediysem demişimde sen çok güzel tebriklemişsin.biraz daha yazarsam galiba işin içinden çıkamayacağız:)adadenizi çal zaten çalabilesiniz diye kendime saklamaıyorum şiddetle tavsiye ederim sonu bitmez bi proje oldu ve keyifli.Hepsini bizdekiler içinde namümkün.

 3. Çok güzel bunlar kondor, herkese yuva yapmışsın:) şaş şaş kal yani, nasıl uğraşmışsın ellerine sağlık…

 4. anneler hadi sıra sizde hem eğleneceksiniz hemde o veya onlar eğlenecek bir yandanda öğrenecek bakın açık teklif yapıyorum.Hayır ben zor duruyorum eklemeler yapmamak için hoş daha ne yapabilirim ki. Ama ben bunda sonra daha farklı projelere geçtim.Bu arada beğenilerinizi hep çok güzel kelimelerle ifade etmişsiniz ne diyeceğimi blemedim.Tarihe isminiz kalın ve koyu abarat ile geçmek isterim.aloneneskriizantemfiamma1Figen abla Yamali bohcagulseyhanadadenizih a doy ya yaptım bi şey ama teşekkür kabul edin.

 5. sayın kondor, 2010 yılı en iyi çıkış yapan üye aday adayı olmanız mümkün görünüyor. tabii tospaaa hızınız bu şekilde devam ederse. blog açmanız , ne bileyim çocuksu eserler meydana getirmeniz ..allah hayırlara vesile etsin.

 6. amin saat12 daha durun efendim yıl yeni başladı 12 ay geçinceye ne çıkışım kalır ne sizde bunun hafızası. Kambumbağa dediğin şu insan 9:00-18:00 arasında işte 18:00 19:00 arası yolda 19:00 21:00 evde mutfakta çocukla 22:00 24:00 arası kendi dünyasında meşgul efenim herkezin paşa dedesinden kalma hizmetkarları yokki sizin gibi eser üstüne eser üretsin .Yalnız bir daha evlenirsem bende bir kadınla evlenmek isterim. işe gitsin,çocuk baksın, temizlik, alış-veriş, ekonomi idare, mutfak, çamaşır, halı, cam o yaprsın bende ona kaplumbağa diye sesleneyim ne güzel olurdu bilmem anlatabildim mi?

 7. harika olmuş biz şu aralar ev yapmakla meşgul oluyoruz inşaat sektörüne adım attık kumsuz çimentosuz çakılsız oalnlarından :)ellerine sağlık

 8. güzel dondurma çubuklarından çit, pencere kenarları ve kapı olur mu nrhnmrl bi de yukardaki ki kumaştan ağaçlar ay benim bu proje işlerine gözüm hep aç.Görmediğimi bile tasarlar oldum.nrhnmrl bitince yayınlarsın dimi. Bu arada 0,8 folyo nerelerde satılır ki kağıt malzm, kırtasiye mi bilemedim.güncelleme: tamamdır nrhnmrl

 9. Harika olmuş çiftliğin Kondor’umuz, ellerine sağlık.blogundan yeni haberdar olduk bu arada. gün gelir daha bol vaktin olur hiç dertlenme, kocaman sevgiler

 10. kondorcum çifliğin hayırlı olsun.çok güzel ilk bakışta kendimiN.Geographıc ‘de sandım. :)))tek kelime ile harika ve çocuklar içinde yaratıcılıklarını pekiştirecek ,öğretici bir çalışma. tebrikler:))

 11. bende diyorum kızlar nerde cocuklaçocuk olunacak birşeyleri kaçırmış olamazlar. İnşallah kızlar.semyıl N.GEOGRAPHİC bende konuyu açarken hep bunu düşündüm ismi gelmez aklıma oy ya sağolasın :)