Anne bebek hastane çıkışı

-

cicekli-anne-bebek-hastane-cikisi-lohusa-seti
Herkese merhaba, yoğunluğumuzdan dolayı uzunca bir süredir foto paylaşamadık sizlerle. Anne ve bebek üzerine yeni birçok model hazırladık fakat buradan paylaşmaya vaktimiz olmadı, neyse ki hafta sonları var da arada bir nefes alabilecek fırsatı bulabiliyoruz :)
Bugün sizlerle çok zarif bir anne bebek hastane çıkış seti paylaşmak istedim. Annemizin isteği doğrultusunda renkleri bu şekilde soft tonlarda hazırladık. Setimizin içeriği 5 parça. Bebek takımı alt zıbın, üst zıbın, şapka, önlük ve eldivenlerden oluşuyor. Takıma ilave bebek saç bandı da ekledik. Anne için kalın tabanlı lohusa terlik ve tacını hazırladık.
Takımda ekru renk dantel ve fiyonklar kullandık. Dantel kenarlarını ekru renk inciler ile süsledik. Soft renklerden oluşan çiçeklerimizi buket halinde bebek şapkasında, zıbının göğsünde, saç bandında, anne terlik ve tacında kullandık. Zıbının ayaklarından eldivenlerine kadar dantel, inci ve çiçekler ile süsledik. Epey uğraştırıcı fakat çok şık bir anne kız bebek takımı ortaya çıkardık.
Anne bebek takımı ister hastane çıkışı olarak ister mevlüt seti olarak kullanabilirsiniz. Bebek ürünleri %100 pamuktan oluşmaktadır.

Siz de kendi zevkiniz doğrultusunda diğer modellerimizi incelemek isterseniz bize faceden veya ig’dan ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar