Anne kız bebek hastane çıkış takımı

-

pembe-cicekli-kiz-bebek-hastane-cikis-seti
Ekru dantel ve pembe çiçek süslemeli anne kız hastane çıkış seti. Setimiz 9 parçadan oluşmaktadır. İçerik
Bebek battaniyesi
Tulum eldiven ve şapkası
Anne terlik ve tacı
Anne tam tur halka tacı
Bebek saç bandı
Bebek ayakkabısı

Parçalar isteğe göre arttırılıp azaltılabilir. Çiçek renkleri de konseptinize göre değiştirilebilir. Battaniye üzerine dantelimiz dikilip üzerine inci işlenmiştir. Köşeye çiçek buketi koyularak battaniyemiz tamamlandı. İsteğe göre kistal taşlar ile isim de yazılabilir. Setimizi çiçekler ile süsleyip buketlerin alt kısımlarına katlı form verdiğimiz fiyonkları ilave ettik.  Annemizin tercih ettiği halka taçımızı da pembe fuşya tonlarında hazırladık. Anne kız bir örnek hastane çıkış setimiz hazır :)

Diğer modellerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Mint yeşili hastane çıkış tulum seti

| | 0 Yorum

Mint yeşili hastane çıkış tulum seti, çiçekli süslemelerden hoşlanan anne adaylarının ilgisini çekebilir. Bugün özellikle son dönemlerin favori rengi mint yeşili ile yaptığımız bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. Süslü annelerimizin...