Çarşamba, Ekim 26, 2016
Anne-kız elbisemiz

Anne-kız elbisemiz

32

dikiş
Merhaba arkadaşlar. Cuma günü pazardan aldığım kumaşı o kadar çok sevdim ki, eve gelir gelmez hemen oturdum ve bir iki saat içinde kızıma ve kendime anne-kız elbisesi dikiverdim :) Kumaşına ve desenine bayıldığım bir elbisemiz oldu kuzumla :) Daha fazla ayrıntı ve görsel için bloguma beklerim hepinizi…

32 YORUMLAR

 1. Maşallah size – Allah nazarlardan korusun!

  Bizim oraların Analı Kızlı çorbası gibi olmuşsunuz ama çok daha güzel olmuşsunuz :)

 2. :) Ay gece gece mutluluk ve neşe pıtırcıkları mı olmuşsunuz siz yine :) Teşekkürler hanımlar :) Bu gece daha bir neşeli daha bir tatlı mısınız ne :) (Benim post’uma güzel yorum yaptınız diye demiyorum haaaa sakın yanlış anlamayın :) ) Ama bir başka neşelisiniz sanki bu akşam ha :) Filiz şimdi bilgisayar başına uzun süre sonra geçti özlemiş açılmış :) O ondan mutlu Nurdan Hanım da yeni bir sanat eseri yapmış olmanın iç huzuruyla neşe saçıyor :) Ohhhhhh :) Teşekkür ederim güzel 10marifetin güzel insanları :)

 3. Zulaltan hanım Konya ovalarında salınmış – ben de uzun zamandır yoktum; bu akşam hepsi denk geldi ama en çok 10Marifette tüm işler üst üste zamanlaması denk geldi! bunlar hep Mehtap hanımın sebebine :D

  Ama itiraf ediyorum ben de çok güldüm bu akşam :D

 4. şenaycım benim çook özendiğim şeyi yapmışsın. kısçem büyüsün azıcık muhakkak bunu ben de yapıcam :) ellerine sağlık süpersin dememe gerek var mı ? fazlasıyla… :)

 5. :) Münürecim çok teşekkür ederim güzel sözlerin ve bitmeyen desteğin için :) Valla benimde aklımdaydı aklımdaydı oldu işte :) Ama ikimize de uyacak kumaş olacak, metrekaresi yetecek falan gibi sebeplerden hep ertelemiştim ve bunu çok sevdik ikimizde :) Ece bugün okulda da giydi dün parkta da giydi artık kirlendi makinaya atalım kızım dedi ağladı bile atma yarında giyerim ben onu diye :) O kadar yerinde bir kararmış bu sefer :)

 6. bben zaten bayılmıştım face de gördügümde de:)) ama dayanamadım burada da yazacam :))) maşallahh…maşalllahhh..anası kızından guzel…kızı anasından guzlll ALLAH ım esırgesınn…

 7. Çok güzel olmuş, daha üç aylık yeni evli biri olarak çok özendim, zaten vitrinlerde görüyor ve hayran hayran bakıp, bir gün bende bunlardan alacağım kızımla giyeceğim diye iç geçirip yürüyordum, şimdi de öyle oldum :) çok yakışmış ikinize de. Maşallah da diyeyim, Allah nazardan korusun. Elinize sağlık.

 8. :) Serpilcim sağol canım benim :) O kadar iltifat etme şımartacaksın Ankarada tepene binicem sonra :D
  :)eLvAn HoBi beğenmene çok sevindim çok teşekkürler :)
  :) pembe dünyali :) o günlerde gelir görürsün inşallah :) Oğluşun bile olsa ona da aynı rennk kravat papyon falan yaparsın o da olur :) Beğenmene çok sevindim. İçen yorumun için teşekkürler :)

 9. Çok tatlı olmuşsunuz ikinizde iyi günlerde giyin, böyle gencecik insanların üretip değerlendirmelerine bayılıyorum, umarım kızında izinden gelir…

 10. fiamma1 :) Ne kadar güzel söylediniz. Kızımında kendine yetecek kadar dikiş ve el işi bilmesi beni çok mutlu eder gerçekten :) Hele hele annesine çekmiş dediler mi ben erir biterim herhalde :) Teşekkürler güzel dilekleriniz için :)

 11. ay ecemin ışığı yakmış gene ortalığı… aynı senin gibi yüzünden tebessümü hiç eksik olmuyor prensesimizin… Allah eksiltmesinde zaten :) çok tatlı olmuşsunuz bende takım giymek isterim özellikle aile boyu pijamalar oluyor ya (benim ki erkek olunca ) onlara bayılıyorum :) ellerine sağlık dikişte ustasın onu dememize gerek yok sanırım :) çok yakışmış ikinizi de ellerine sağlık güzel günlerde giyinin :)

 12. :) brnnyvz :) Kızımla takım giyinme fikrini yine 10marifette görmüş ve özenmiştim ama üzerinden uzuuuun bir zaman geçmesine rağmen ancak şimdi yapabildim ve çok mutlu oldu kuzum benimle aynı şeyleri giydiği için :)
  Beğenmene sevindim :)
  :) yagmuryureğim :) Çoooookk çoook teşekkür ederim güzel dileklerin ve cümlelerin için :) Erek olunca evet cici bici azalıyor ama senin fikrin de güzelmiş aile boyu pijama :) Çok sağol tekrardan canım benim :)