Anne oğul hastane çıkış seti

-

mavi-suslemeli-erkek-bebek-hastane-cikis-seti
Merhabalar. Erkek bebeklerimiz ve anneleri için yeni bir tasarım paylaşmak istedim. Anne oğul hastane çıkış setimizde bebek battaniyesi, altın takı yastığı, erkek bebek tulum takımı, anne tacı, kolonya şişesi ve şekerliği mevcut.

Takımımızı isme özel olarak hazırladık. Battaniyesine kristal taşlar ile bebeğin ismini yazdık. Tüm takıma kristal prens taçlar ile süsleme yapıldı. Fiyonklarımız turkuaz ve krem tonlarında hazırlandı. Anne tacımız mavi fırfır dantel ile hazırlandı, üzerine inciler kristal taşlar ve fiyonk ile süsleme yapıldı. Yastığımızın yağımını daha önceki paylaşımım da açıklamıştım. Konseptimiz mavi olduğu için mavi çiçekler ile kolonya şişesi ve şekerliğini de süsledik. Hastane de gelen konuklara ikramda şıklığı yakalamak için hoş bir seçenek olarak son zamanlarda epey moda :)

Diğer modellerim için bana  buradan veya buradan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar