Cumartesi, Ekim 22, 2016
Anneler Günü

Anneler Günü

16

‘5 kişilik bir ailede 4 dilimlik pasta varsa “Ben pasta sevmem” diyen tek kişi; Annendir.’Fimo severlere, fimo çalışanlara fedakar annelere elleriyle hediye hazırlamak isteyenlere güzel bir fikir.

Burdan

16 YORUMLAR

 1. 5 kişilik bir ailede 4 dilimlik pasta varsa “Ben pasta sevmem” diyen tek kişi; Annendir.’

  çok güzeldi canım . paylaşımda çok cici ayrıca…

 2. anne olmadan annelik duygusunu yaşayan favorimm çok dogru annller hep fedakardır bu duyguyu seninde yakın zamanda yaşamanı dilerim cnm tenin parfüm degil süt koksun inşllhhhhh :)))))))))

 3. kadına baktımda aynı benim gibi üzüldüm haline aslında ama bende aynıyım elimden bişey gelmez şu anda biri ayagımda uyuyor ötekide dizimde sanırım pastayıda eşim yiycek bu gidişle:))))))))))))))))))

 4. gunesedogru diyor ki;çok güzeldi canım . paylaşımda çok cici ayrıca…

  çok tşk ederim güneşim, ilk yorumu senden almak beni mutlu etti:)))

 5. mavisofra diyor ki;anne olmadan annelik duygusunu yaşayan favorimm çok dogru annller hep fedakardır bu duyguyu seninde yakın zamanda yaşamanı dilerim cnm tenin parfüm degil süt koksun inşllhhhhh :)))))))))

  aminnn canım inşallahh:)))))) güzel düşüncelerin ve dileklerin için tşkler

  kadına baktımda aynı benim gibi üzüldüm haline aslında ama bende aynıyım elimden bişey gelmez şu anda biri ayagımda uyuyor ötekide dizimde sanırım pastayıda eşim yiycek bu gidişle:))))))))))))))))))

  ayy maviim :))) aynen eşine kalcak pasta sanırım:))))

 6. noblesse ablam tşkler, beğenmene sevindim. baharcım küçük kartta ne demek istiyor ben çeviremedim? belişim aminnnnnnn amin cnm inan dualara çok ihtiyacım var

 7. bahar006 diyor ki;O bebeklerden biri evlatlık, diğeri kendi çocuğu, onlar hala benimken yazıyor…İkisini de sahiplenmiş, ne güzel…

  bu daha da anlamlı kılmış…