Antep Ajuru

-
ajurlu örtü
ajurlu örtü

Biraz da el nakışı olsun değil mi?Bu örtümü de şimdilerde hardanger denilen bizim antep ajuru tekniğiyle işledim.Zevkli ve kolay bir işleme ama adı üstünde işte el nakışı.Bayağı zaman alan bir iş,ne dersiniz?

7 yorum gelmiş

  1. artorium

    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Gerçekten el nakışının değerini ancak bilenler anlıyor.Annelerimizin yaptığı o ağır işlerden sonra benimkiler çok basit kalıyor aslında.

  2. Merhaba,Anadolu’nun değerli el işi ürünlerini(özellikle Antep el işi) Dünya’ya tanıtmak ve tabiki satışını gerçekleştirmek amacı ile bir proje başlattım.Online satış bu projenin bir parçası.Antep el işi yapan kişilerin ve bundan gelir elde etmek isteyenlerin benimle irtibata geçmesini rica ediyorum.Bu ürün ve benzeri ürünler yapan arkadaşlarla görüşmek isterim.
    elif@heritoliashop.com

    Teşekkür Ederim

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...