Antika Resimler

-

Bu antika görünümlü, ortalarına istediğinizi yazabileceğiniz şekilde programlanmış, istediğiniz yere dekupe edebileceğiniz resimleri ücretsiz olarak .pdf dosyası halinde indirebiliyorsunuz. Web sayfasına girdiğinizde her resmin altındaki “download Autofill” i tıklayarak açılan sayfada orta yere istediğinizi yazın veya boş bırakın, daha sonra yazıcıdan alın veya bilgisayarınıza indirin.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

13 yorum gelmiş

 1. gunesedogru

  acemihobici mutlaka fotokopi kağıdı olması gerekiyor printerden çıkan kağıtlar dekupajda kullanılmıyor haber vereyim dedim :))

 2. gunesedogru

  aa ne demek neden kızayım :))) dostuz hepimiz … sadece bana kızılıyor ben kimseye kızdığımı hatırlamıyorum :))

 3. kriizantem

  Kaç kere yazıp sildim aslında buna benzer yorum, tam olarak birbirimizi tanımadığımız için, üyelerin neye ne tepki vereceğini bilemiyoruz. Kızmadığına sevindim, sadece biraz espri olsun diye yazdım:))

 4. kriizantem

  Bu arada banucanın yazısıda güme gitti:)) çokbeğendiğimi yazacaktım, güneşedoğruya takılmaktan unutmuşum:)) Ben tutayım bunu, çok işe yarar çokkkk…

 5. gunesedogru

  bende çok fazla yanlış değerlendiriliyorum espri anlayışları farklı farklı tabii :) bana herşeyi yazabilirsin asla darılmam :))ben zaten tutmuştum :)))

Bir Cevap Yazın