Cumartesi, Ekim 22, 2016
Aplikeli kap…

30 YORUMLAR

  1. hıııı sizi gidi sizi demek bundan yapamıyorsunuz he.bakın ben kızdım size üzülmeyin diye:Pben çok seviyorum minicik şeyler dikmeyi.ah şu yapılacaklar listesi çok uzuuuuuuuun her şeyi yapmak istiyorum amam vakit olsa:(10 marifetin başından kalkabilsem bi şeyler yapıcamda oturup buralara bakmaktan yapamıyorum.kalksam eee bunları nasıl görüp fikiri edincem oda var.tam bi kısır döngü:))

  2. dolunay82 diyor ki;ah şu yapılacaklar listesi çok uzuuuuuuuun her şeyi yapmak istiyorum amam vakit olsa:(10 marifetin başından kalkabilsem bi şeyler yapıcamda oturup buralara bakmaktan yapamıyorum.kalksam eee bunları nasıl görüp fikiri edincem oda var.tam bi kısır döngü:))

    aynen 10marifete takılıp kalmasak zaman baya kalcak bize e kalkınca nerden fikir edincez bu kısır döngüye bende çözüm bulamıyorum:))))))))))

  3. dolunaycım bilgisayarın karşısında yap benim gibi:) ben bi taraftan bakıyorum bi yandan bişiler yapıyorum.. yoksa olmuyo:)))))))) bu arada yıllık tuttuğum ajandalarıma ben de böyle yapmayı düşündüm..aplike kolay iş kızlar. öğretirim ben size.