Pazartesi, Ekim 24, 2016
Arkadaşıma Hediye Ördüğün Paspas

Arkadaşıma Hediye Ördüğün Paspas

41
paspas
paspas

arkadaşıma ördüğüm papatyalı paspas. kendisine bugün takdim ettim çok hoşuna gitti nasıl olmuş???

paspas
paspas

41 YORUMLAR

 1. ellerine sağlık çok güzel olmuş bende mutfağım için aynı yeşil ve turuncu renkte örüyorum üstündeki papatyaları örerkenmi yaptın?

 2. ben de istiyorum kriizantem ile beraber:)çok güzel gerçekten ellerine sağlık.. bu iplerle örmeyi denemedim hiç ör ör bitmez gibi geliyor.. çiçekleri örerken mi yaptın yoksa sonradan mı ördün?

 3. herkese çok teşekkürler beğenmenize sevindim..mudil örerek sonradan diktim canım.kriizantem ve dilevser aşk olsun zaten arkadaşız örerim sizlerede canınız sağolsun. bu arkadaşlarıma ördüğüm 6. paspas :)

 4. çok güzel olmuş çimin üzerinde papatyalar açmış sankisakallı ipin icine başka ip koydunmu örerkenbirde örülüş şekli nasıl yani haroşamı düzmü son olartak kaç ilmekten yaptın. birde baharcım paspas ördüysen sende şimdi klozet takımıda vardır eğer varsa resmini görmek isterim ve yapım aşamasını mümkünmüdür? ayy ne çok şey istemişim yaw:)arkadaşında güle güle kullansın

 5. orece teşekkürler :)gelinciğin dünyası canım : içine ip koymadım.bu sakallı ip şu yeni çıkanlardan kilo ile satılıyor ve zaten çok kalın.içine ip karıştırmaya gerek kalmıyor. örgüsü düz. haroşa sakallarını içe alıyor :)klozet takımım var onay aşmasında yayınlansın ayrıntılar orda :)

 6. harkulade, bayıldım bayıldım. ben de arkadaşınız olabilir miyim:D ben de başladım bu ipl bişeyler örmeye de insan şimdi mi söyler düz örüleceğini,aşkolsun:(

 7. gönüldenele sağol canım beğenmene sevindim:)))yaphek sen nasıl ördün merak ettim bak şimdi. takıldığın yer olursa sor canım ben baya usta oldum bu konuda :)

 8. abahrcım canım sağol böyle söylemen bile yeter sanki evimde şimdi paspasın :)düz örünce kenarlar kıvrılır kıvrılmıyor mu? ip kalın derken onlar zaten yanına düz bir ip ekleyip öyle sarıp satıyorlar o ipler mi? annemin var böyle paspası ordan biliyorum da :)

 9. dilevserciğim düz örünce kıvrılmaz ip çok kalın zaten canım. yok öyle bahsettiğin gibi bi ip değil. kendisi kalın içi makrome ipi gibi normal kirpilerin baya kalını bu.günesedoğru ve hobisarayı teşekkürler yorumlar için arkadaşlar :)

 10. çooook güzel olmuş baharrrr.istiyorum bu paspastan istiyorum.burda gördüğüm birçok şeyi yapmak istiyorum da hangi birini yapıcam acaba.arkadaşın nasıl mutlu olmuştur bu güzel paspas hediye edilince.eline sağlık

 11. selmacım sağol canım beğenmene sevindim :)minnosum teşekkürler çok kolay inanki yapması çokda zevkli 9-10 numara şişle örüldüğü için çabucak bitiyo :)dilevser hemen git gez bence :))

 12. canım yüncüye girdimmi çıkamıyorum ki :) ha çıkınca da ellerim torba torba dolu :) örgü benim için kışlık hobi yazın darlanırım ben :D

 13. bende senin gibiyim :) ama bu yumoşun yazı kışı olmuyor bi başladın mı alışkanlık yapıyor :) bende bu ara peçete halkası yapıyorum sanırım yün işinden bende sıkıldım :)