Artan iplerden ve salça kutusundan yaptığım kutularım

-

Artan örgü iplerini nasıl değerlendirsem diye düşünürken aklıma yine salça kutusu geldi ve neden olmasın? dedim. aldım elime çift taraflı bantımı ve ipimi başladım sarmaya.Sonunda da düğmelerimi yapıştırıp kutuyu bitirdim. İster alttan bi kaç delik açıp saksı olarak kullanın,ister kalemlik yada organizer olarak kullanın. Dahasını isterseniz bloguma beklerim :)

5 yorum gelmiş

  1. ssserpil[pilli_silinen_hesap]

    çok yaratıcı ve çok hoş olmuş ellerınıze saglık..yapımıda kolay artık salca kutularını bıle atmayacagız sayenızde tesekkurler özlemcik..

  2. ssserpil

    çok yaratıcı ve çok hoş olmuş ellerınıze saglık..yapımıda kolay artık salca kutularını bıle atmayacagız sayenızde tesekkurler özlemcik..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...