Çarşamba, Mayıs 24, 2017
artemisin süslü sabunu

12 YORUMLAR

  1. çok güzel olmuş ellerinize sağlıkiyi fikir mis gibi kokmak için haydi süslü sabun yapalımbende eve gider gitmez yapacam :)Teşekkürler

  2. zamanında bende yapmıştım, ama asma yeri yoktu, diğer sabunların arasında deniz kabuğu biçiminde bir kaseye koymuştum. Elbise dolabına asmak iyi fikir.

  3. iyi fikir :) ben çekmecelerime koyarım sabun genelde şekilli sabun koyuyorum tabi, böyle olunca şekle de gerek yok her sabun olur:)

  4. Bir kaç gündür pek keyfim yoktu dolayısıyla yazılarımı da takip edemedim. Açıklama yapmak için biraz geç olsa da sevgili gönüldenelenin dediği gibi

    BONCUK ,PAYET,PUL..NE VARSA TOPLU İĞNELERE DİZİP SABUNA SAPLIYORSUNUZ..

    :))50 cm. saten kurdeleyi ikiye katlayıp sabunun bir yüzüne koyup sabunun tam orta noktasına gelecek şekilde istediğimiz şekilde süslediğimiz toplu iğneyi batırıyoruz. Ondan sonra da diğer iğneleri ne çok sık (sık olursa pullar dışarı fırlıyo) ne de çok seyrek (o zaman da alttan sabun görünüyo) olacak şekilde ayarlayıp sabunun hepsini bu şekilde kaplıyoruz. Sapsız olarak da tuvalet yada banyo lavabosunun etajerinin önünde çok güzel duruyor.