artık pastel boyalardan

-

çocuğunuzun boyaları iyice küçüldü mü, elbette küçülecek :) biz ne yapacağız, atacak mıyız, elbette atmayacağız :) bakınız:

yapım aşamaları için buraya tıklayınbunlar da hoşunuza gidecekelde kalmış, artık kumaşlardanartık kumaşları değerlendirmenin 4 farklı yoluçoraptan ahtapotpinata ne mi?çocuklara papyon

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

9 yorum gelmiş

  1. cikolatamolmadanasla

    Ha boya olmuş yani orayı anlamadım kek şeklinde olunca acaba süs mü yapmış naapmış diye düşündüm. Valla isteyen evlaadı için o güzel resimler yapabilsin diye çubuk şeklinde kalıp da bulmalı. Benim hayat felsefem bu:DD

  2. peerfelix

    Ben de benzer yazı paylaşmıştım. Fakat benimkiler de yıldız şeklindeydi. Katılıyorum, şöyle uzun ince kalıp olsaymış kullanması daha rahat olurmuş. Ama olsun böyle de hepsi birarada birleşiyor işte: link.

  3. peerfelix

    Ne işe yarıyor derseniz, şöyle izah edeyim: Çocuklar pasteller küçülünce kullanmak istemezler. Bir bakarsınız etrafta küçük küçük pastel boyalar gezinmekte. İşte bu işlem onları birleştirip tekrar kullanmaya yarıyor. İşin biraz da eğlence yönü var tabii. Çocuklar değişik şekillerde olursa çok seviyorlar.

Bir Cevap Yazın