Perşembe, Nisan 27, 2017

artık pastel boyalardan

9

çocuğunuzun boyaları iyice küçüldü mü, elbette küçülecek :) biz ne yapacağız, atacak mıyız, elbette atmayacağız :) bakınız:

yapım aşamaları için buraya tıklayınbunlar da hoşunuza gidecekelde kalmış, artık kumaşlardanartık kumaşları değerlendirmenin 4 farklı yoluçoraptan ahtapotpinata ne mi?çocuklara papyon

9 YORUMLAR

  1. Ha boya olmuş yani orayı anlamadım kek şeklinde olunca acaba süs mü yapmış naapmış diye düşündüm. Valla isteyen evlaadı için o güzel resimler yapabilsin diye çubuk şeklinde kalıp da bulmalı. Benim hayat felsefem bu:DD

  2. Ben de benzer yazı paylaşmıştım. Fakat benimkiler de yıldız şeklindeydi. Katılıyorum, şöyle uzun ince kalıp olsaymış kullanması daha rahat olurmuş. Ama olsun böyle de hepsi birarada birleşiyor işte: link.

  3. Ne işe yarıyor derseniz, şöyle izah edeyim: Çocuklar pasteller küçülünce kullanmak istemezler. Bir bakarsınız etrafta küçük küçük pastel boyalar gezinmekte. İşte bu işlem onları birleştirip tekrar kullanmaya yarıyor. İşin biraz da eğlence yönü var tabii. Çocuklar değişik şekillerde olursa çok seviyorlar.