Salı, Ekim 25, 2016

asırlık beyaziş

24

Bu kız figürlü delikişi örtü babaannemin çeyizinden.Kendi elleriyle yapmış.Kimbilir ne hayallerle işledi. yanında hafif bir sarama var.kenarlarında da işleri olduğundan öylece bıraktım.

24 YORUMLAR

  1. gönül ablacım senin yeteneklerin soya çekim mi acaba ?babaannenin ellerine sağlık ne güzel yapmış beyaz iş zaten çok zarif böylede daha başka olmuş

  2. BENCEDE BABANNEYE ÇEKİM VAR BABAANNEDE GALİBA ELDE YAPMIŞ BEYAZ İŞİ VE CİĞER DELDİ TEKNİĞİYLE KENARLARDADA ANTİKA İŞİ VAR ELLERİNE SAĞLIK NE GÜZEL BİR HATIRA BIRAKMIŞ

  3. çok güzel.tam el işi göz nuru.babannenin ellerine sağlık.eğer hayattaysa allah sağlık sıhhat versin.hayatta değilse allah nur içinde yatırsın. aman iyi muhafaza edin.teknoloji çağında bu elyapımı işlerde hep kaybolacak.

  4. Selam arkadaşlar.Dün gece geldim ayağımın tozuyla burdayım:))babaannem hayatta değil.Bende ondan kalan tek şeyde bu örtü..güzel yorumlarınıza çok teşekkürler :))

  5. valla çıfıt çarşısı gibi.onlar bazada.bide anneciğimin gelincikli mutfak perdeleri,filitre işleri varkiii…ay ben onlarıda resimleyeyim .