Perşembe, Ekim 27, 2016
Asker olacak benim yarim

Asker olacak benim yarim

12
askerim
askerim

Sözlüm kısmetse mayısta askere gidecek :( bende kendisine eşarp işleyerek bunu yaptım. omzuna örtçem uğurlarken :(saten eşarp aldım, sabun ile ay yıldız şeklini çizip misiniye geçirdiğim boncuklarla işledim. kenarlarını oya yaptım. tertibini ve adını yazacağım son işlem olarak. bitmiş halinide eklerim mutlaka.

12 YORUMLAR

  1. canım benim yaa…şimdiden hayırlı teskereler damadımıza…önce allaha,sonra büyük Türk ordusuna emanet oğlumuz..BU ASKER GİDECEK,GERİ GELECEK…EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER….:))))

  2. çok ama çok teşekkür ederim hepinize inşallah Yüce Rabbim onu koruyacak sağsağlim gidip gelecek. çok duygulandı bunu verdim kendisine..

  3. canım benim allah kavuştursun,hayırlı teskereler,çok anlamlı bir hediye olmuş,artık evlendikten sonra bunu saklarsınız bakıp bu günleri hatırlarsınız,ne çabuk geçmiş zaman diye,çünkü öyle oluyor çabucak geçip gidiyor zaman su gibi gider gelir sözlünde.

  4. çok saolun gerçekten güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. sevgili farfin bende öyle düşünmüştüm hatıra buda bize :) sağsağlim gitsin gelsinde tek temennim bu. 15 ay of offf

  5. canımmm.. içim gitti görünce süper bi düşünce çok anlamlı ve çok güzel olmuş….ya bende yaptıklarımı yayınlayacağım gönderdim hala onay bekliyor ne kadar sürüyor ki onaylanması??

  6. Figen abla diyor ki;canım benim yaa…şimdiden hayırlı teskereler damadımıza…önce allaha,sonra büyük Türk ordusuna emanet oğlumuz..BU ASKER GİDECEK,GERİ GELECEK…EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER….:))))bence de