Cumartesi, Mayıs 27, 2017
Avizemi kendim ördüm

14 YORUMLAR

  1. bence çok şık olmuş, yengemin evinde böyle yapılan bir abajur başlığı var.. tavsiye ederim, özellikle krem dantel ahşap ortamlara çok yakışıyor.

  2. 200 dolar çok değilmi yaaa..türkiyede daha güzelleri yapılır ama bukadar pahalı değil..bizim emeğimiz emek değil mi yaaa…ama ne yalan soliim güzelmiş..

  3. ben bu yaz venedikte bir restoranda benzer bir dekorasyon görmüştüm. Onlar venediğin meşhur dantelleriyle yapmışlardı. Gerçekten çok hoş duruyordu. Resmini çektim ama şu an ulaşamayacağım odamdaki bilgisayarda kaldı resimler.

  4. güneşedoğru ben de öyle diyorum eşime, 1.2.3. de verandaya çıkıyor, 4. de tutamıyorum. Sırıta sırıta salonda içiyor. :( Oğlum odadaysa içimiyor da o da artık bizimle oturmuyor pek

  5. of çok fena içmesin derim ben, en azından gülmesin canım :)))) olmaz kş böyle :)))eşim bıraktı 4 yıl bitti ama hiç yanımızda içmedi örnek alsın ağabeysini görmeyeyim bi daha !!!! hıııı !!!!!

  6. Güneşedoğru şimdi gördüm mesajını, iletirim ilgiliye:))Bne bu sayfaya şey için girdim. Ben dantel avizeyi yaptım. Pek bir mutluyum. İçimde kurtlar kaynıyor gibi, nasıl anlatsam bilemedim, işte böyle.:))))))))))))Fotoları düzenleyeyim gösteririm.