Avizemi kendim ördüm

-
dantel avize
dantel avize

Yurt dışındaki bayanlar biz Türk bayanları aratmayacak şekilde dantele, örgüye ve el işine düşkünler. Buradaki hanım kızımız da dantelden avize örmüş, 200 dolara satıyor.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

14 yorum gelmiş

 1. moonless

  bence çok şık olmuş, yengemin evinde böyle yapılan bir abajur başlığı var.. tavsiye ederim, özellikle krem dantel ahşap ortamlara çok yakışıyor.

 2. aydin gelini

  200 dolar çok değilmi yaaa..türkiyede daha güzelleri yapılır ama bukadar pahalı değil..bizim emeğimiz emek değil mi yaaa…ama ne yalan soliim güzelmiş..

 3. 1gece

  ben bu yaz venedikte bir restoranda benzer bir dekorasyon görmüştüm. Onlar venediğin meşhur dantelleriyle yapmışlardı. Gerçekten çok hoş duruyordu. Resmini çektim ama şu an ulaşamayacağım odamdaki bilgisayarda kaldı resimler.

 4. sesiber

  güneşedoğru ben de öyle diyorum eşime, 1.2.3. de verandaya çıkıyor, 4. de tutamıyorum. Sırıta sırıta salonda içiyor. :( Oğlum odadaysa içimiyor da o da artık bizimle oturmuyor pek

 5. gunesedogru

  of çok fena içmesin derim ben, en azından gülmesin canım :)))) olmaz kş böyle :)))eşim bıraktı 4 yıl bitti ama hiç yanımızda içmedi örnek alsın ağabeysini görmeyeyim bi daha !!!! hıııı !!!!!

 6. sesiber

  Güneşedoğru şimdi gördüm mesajını, iletirim ilgiliye:))Bne bu sayfaya şey için girdim. Ben dantel avizeyi yaptım. Pek bir mutluyum. İçimde kurtlar kaynıyor gibi, nasıl anlatsam bilemedim, işte böyle.:))))))))))))Fotoları düzenleyeyim gösteririm.

Bir Cevap Yazın