Ayak Havlusu Deyip Geçmeyin

-

Eğilmenize gerek kalmadan ayağınızı kurulamak ister misiniz? Bu ayak havlusu tam tembel işi ve 55 $ ama bizler bunun alasını yaparız. Eskiyen havlumuzdan (ayağımızdan biraz daha geniş) iki parça kesip başka bir havlumuza yakın aralıklarla dikicez işte hepsi bu.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

9 yorum gelmiş

 1. embir

  Evet, eve şimdi geldik hemen kırmızı imhasına başlıyorum :))Cantacı haklısın eskiyen bornozlardan yapabiliriz, hem eskiyi değerlendirir hem de orjinal bir havlu sahibi oluruz :))

 2. embir

  Yatak odamıza lamba almayı unutmuşuz da aylardır oraya lamba aldık :)) Her yerde indirim var güya ama ortada doğru dürüst ürün kalmamış, bir kaç tane giysi beğendim ama deneyince olmadı :(( elim boş döndüm

 3. lilacsmell

  ben de cadde turlama amacıyla çıktım fazla süslenip püslenmeden ama eşim tutturdu bir yerlere gidelim diye biz de Beşiktaş’a gittik, bir kutu raptiye ile bir Burda dergisi aldım :) Raptiye ile hani senin bir yazın vardı eski terlikten yeni terlik diye onu uygulamayı düşünüyorum da

 4. lilacsmell

  şimdi banyodan çıktın ve hemen giydin bunu ayaklarına,valla ben daha iyi kurusun diye yürürüm bile odaya kadar paytak paytak:))

 5. cantaci

  evet embirciğim koçtaşta hobi reyonu ne yazıkki yok:((ama praktikerlerde var hem de daha uygun fiyata ordan bak bence.

Bir Cevap Yazın