Pazar, Ekim 23, 2016

ayakkabı bağlama teknikleri

11

Bu adreste değişik ayakkabı bağlama metodları görebilirsiniz.. ben resimdeki metodu denedim pek de hoş oldu.. (:

11 YORUMLAR

  1. helal olsun bunu (kravat) gönderene.shane; bak gördün mü?(hani ben buna benzer bi şey göndermiştim size)inanın ben bilmiyorum kravat bağlamayı, yalan mı söyleyeyim.bu yaşıma kadar da bağlamak zorunda hiç kalmadım.ama sefa ya yakında gerekecek okul dan dolayı. önce ben pratiklik kazanma çalışmaları yapmaya başladım, sonra sefa ya öğreteceğim.babamız mı? inanın o da pek becerikli değil bu konu da.(mesleği gereği sene de bir kez ya takar, ya takmaz. o rahat nasılsa; bi eşofman, bi şort, bi fasi, bi çorap ve ayakkabı ohhhhhhh bitti)

  2. sevgili sefa97, sizinki miydi reddettiğim? tekrar gerekçesi ile reddetmiştim ben, olmaz diye değil ki. kravat bağlama yazısı var zaten eskiden girilmiş, hatta ben yazmışım. işte bakın burada.

  3. yok yok; yanlış anladınız shane,ben gerekçesini gayet iyi anlamıştım.benim demek istediğim;bakın benim gibi düşünen de varmış diye.yoksa, sizin yönlendirmenizle ben ilgili yazıyı görmüştüm.reddedilme ile alakalı bir serzeniş değildi, benim demek istediğim.şimdiye kadar reddetiğiniz yazılarımda; zaten hep geçerli bir neden sundunuz.sevgilyle kalın.

  4. eh yuh sana ne diyeyim…………ama haklısın sen olduğunu bilmediğin için…………uuuu……….kim anlatack şimdi, neyse bişe yok, bişe yok……..segili shane; mahcup oluyorum, özür dilenecek birşey yok…

  5. tamda bağcıklarımı yıkamışken bu yazıyı gördüğüm iyi oldu :) yarın saatlerce uğraşırım artık enteresan bir model denemek için:):)