Perşembe, Ekim 27, 2016

Ayakkabılar toplansın

4

değerlendirme örnekleri
Merhaba, balkonumda uzun zamandır duran kasalar gözüme batıyordu ve kasa palet sayfalarına hep imrenmiştim. Rengini özellikle seçmedim aslında daha canlı bir renk olabilirdi ama elimde bu boya vardı ben de kullanmaya karar verdim.. Altı için de eski ve kırık bir plastik tabureyi aynı renge boyadım ve kasaları üstüne koydum. Nerede kullanacağımı önce bilemedim, mutfağıma rengi uymadı ben de ayakkabılığıma sığmayan ayakkabıları toparlama amaçlı kullanmaya karar verdim.. Umarım beğenirsiniz :)

Paylaş
karbim
Sıcakkanlı, merhametli olduğuma inanıyorum :) Eğrisiyle doğrusuyla, sevabı günahıyla kimseden farkı olmayan bir İNSANım. Eğer bi gün kendimi daha iyi anlarsam sizlere de daha iyi anlatırım:)

4 YORUMLAR

  1. emeğinize sağlık.fakat onları duvara monte etmeyi yada 2 kasa daha birleştirerek yapmyaya ne dersiniz.açıkcası tabure nin üstünde çk hoş durmuyor.tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.nacizhane fikrim

  2. tamamen katılıyorum sana dammedamme duvara monte etmek çok daha iyi olucak aslında tamda içime sinmedi rengini değiştirip yeni kasa ekleyip bi düzenleme yapmam gerek :)