Aydede ve ayıcık kapı süsü

-

kapı süsü
Doruk bebek için tasarladığım özel keçe kapı süsü. Devamı blogumda. Diğer ürünlerim ise pasajımda

kapı süsü

kapı süsü
Gözyaşı damlası şeklindeki düğmeler çok gerçekçi durdu değil mi?

kapı süsü

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

4 yorum gelmiş

  1. aylar

    ya bu blog işi çok zaman ister galiba ama benim sipariş yoğunluğum çok fazla, gece siparişlerimi eve götürüp yapıyorum başka türlü yetiştiremiyorum… artık zamanla bu blog işini çözerim umarım, çok karışık bir sistemi var ve istediğim menüyü oluşturamadım, yani bol vaktim olsaydı menü ve kategori yapardım ama zaten web sayfam yapım aşamasında, tüm işlerimi oradan yürüteceğim, blogumu ise zamanla fotoğraflarıyla doldururum :)

  2. evimacademy

    çalışmalarınıza bayıldım harika olmuş herbiri :) blogunuz yeni galiba oda hayırlı olsun :) web sitenizide merakla bekliyorum :) iyi çalışmalar..

Bir Cevap Yazın