Ayıcıklı lüks bebek kapı süsü

-

bebek kapı süsü
Bu aralar erkek bebek anneleri pek de bir ataktalar. Nerede kız anneleri yahu? Özledim kız bebek kapı süsüleri yapmayı. Neyse ki bundan sonraki 4 siparişim kız bebek siparişi. Gelelim ayıcıklı lüks çift kumaş kaplama kapı süsüme. Çemberimiz 60cm olup elyaf dolguludur. Bu kapı süsü çemberinden ve isimlerinin dolgulu olması sebebiyle lüks katagorisine girmektedir. Bu kapı süsüm yepisyeni 2013 model erkek bebekler için yapılmış el yapımı bir kapı süsüdür. Netten bulduğum bir model olduğunu daha önceden bahsetmiştim. Yayınlar yayınlamaz 2. siparişim de geldi demiştim. İşte bu kapı süsüm de Atlas bebeğe gelsin. Güle güle kullan Atlascık.. .Ürünlerimin devamı için dükkanıma ve sayfama beklerim..

bebek kapı süsü

bebek kapı süsü

5 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    çok güzel olmuş ellerinize sağlık. neşeli rengarenk işlere bayılırım aslında ama sizin çalışmanızın temasıyla renkler büyük ahenk içinde tebrik ediyorum:)

Bir cevap yazın

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...