Ayılı keçe kapı süsü

-

kece-ayi-suslemeli-kapi-susu
Bugün sizlerle aynı model farklı renkte yapılmış iki ayıdan hazırladığım iki farklı kapı süsünü paylaşacağım. İlk kapı süsünü yeni doğum yapan bir akrabamız için hazırladım. Eylül bebeğin ailesi bu kapı süsüne bayıldı. Kapıya asmak yerini beşiğinin üzerindeki cibinliğe monte edildi.

kece-ayi-suslemeli-erkek-bebek-kapi-susu
İkinci kapı süsüm ise erkekler için bu kez Batu için hazırladım. Her iki modelde de ayı haricinde iki tarafa temaya uygun renklerde çiçeklerle süsledim. İsimlerini boncuk ve çeşitli düğmelerle tamamladım.
Diğer yaptığım işleri görmek için bloğumu ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.