Salı, Ekim 25, 2016
Ayılı yastıklar

Ayılı yastıklar

17
ayılı yastık
ayılı yastık

Çocuk ve genç odalarımızı biraz renklendirmek için bu sevimli “ayılı yastıklar”dan faydalanmaya ne dersiniz? Detaylı fotoğraflar ve anlatım burada. Peluş ile dikebilirsiniz.

17 YORUMLAR

  1. Bunlar ne güzeller böyle…Eskiden herşey daha bir dayanıklı oluyormuş,bunca sene sonra renkleri bile çok canlı.

  2. yav çoluklaçocuklaabüyükleakıllıdeliylebüyük allah aşkına nereye koyuyonuz bunca şeyi…ben 2 tane şey yaptım ..sonra kaldırdım ortalardan..var mı bi kilerdi ardiyeydi..

  3. biz iki kişiyiz saatonikicim bir kere böylece %50 kazançlıyız sonra bir de eş-dosta verilen hediyeler var. Aslında kızımın mızıkçılık yaptığı oyuncaklar dışında çok fazla bir şey tutmamaya çalışıyorum. Sevdiklerime hediye vermek beni çok mutlu ediyor. ama inşallah günü geldiğinde kiler değilde bir dükkanımız olur.

  4. yav çoluklaçocuklaabüyükleakıllıdeliylebüyük allah aşkına

    yaa allahaşkına ne yazmışım yaa…valla sizin nick aldı başını gitti .. tutabilene aşkolsun..fulya bi de öslem miydi bahsi geçen iki kişi?..geçen sitede gezerken baktımdı..ama hanginiz hanginiz bilemedim.

  5. evet saatoniki fulya ve öslem’iz biz. burda da deşifre olduk sonunda. Sitede kendi adımızla kategoriler var, ordan bulabilirsin bizleri. Her zaman bekliyoruz.

  6. ay geldi tozcu başı yedin bitirdin bizi tozla tuzla ya…sen yapma sana çocuklaçocukbüyüklebüyüktitizletitiznaylondan yaparlar yıkar durursun …….

  7. valla fulya’nın eşinin çocukluktan kalan yastıkları olduğu düşünülürse, 30 sene dayanmıs, toz tutması bir yana yıkamaya dayanıklı. Biz resimleri çekmeden sadece kaybolan gözelri takmıştık.