Pazar, Ekim 23, 2016
Ayın hediye kazanan yazarı…

Ayın hediye kazanan yazarı…

33

dikiş kutusu

Ayın en çok “yaptım” yazısı yayınlanan isme her ay hediye verme adeti başlattığımızı biliyorsunuz. Maksat eğlenmek, keyif almak, başka da bir şey değil. Bu ay kendimiz bir toplama hediye oluşturduk. İçinde dikiş, nakış için gerekebilecek bazı malzemeler var, fotoğrafta gördüğünüz gibi… Bakalım kim kazanmış, hadi.

Kutlamaları kabul edecek olan isim, Bugra Tasarim. Üretken üyemiz, bu ayın hediyesi olan dikiş kutusunu kazandı. Kutunun kendisi de çok şirin, bir çok sevdik. İçindekilerin de hepsini fotoğrafta görüyorsunuz. Güle güle kullanın sevgili Bugra Tasarim, tebrikler.

Önümüzdeki ayın hediyesini düşünmeye başlayalım biz şimdi yavaştan :)

33 YORUMLAR

 1. Teşekürler shane, teşekkürler 10 marifet. İnanılmaz heyecanlıyım, okuduğumdan beri ellerim titriyor biraz sakinleşip yazmak istedim ama yanlış harflere basarsam heyecanımdan :) şuan iş yerindeyim bütün herkesi heyecanıma ortak ettim. çok çok mutlu oldum hediyenizde çok güzel ilk resmi yayınladığınızda üzerindeki resimlere bayılmıştım tam benlik cıvıl cıvıl rengarenk, çok mutlu ettiniz beni…….

 2. güzel hediye :)
  kazanan arkadaşı kutlarım sağlıkla kullansın :)
  iplerin rengi de çok güzel, çok güzel cruciani olur o iplerden :)

 3. sizleri mutlu etmek inanın bizi de bir o kadar mutlu ediyor. ne güzel :) gününüzü güzelleştirdiğimiz için keyfimiz katlandı. bize adresinizi gönderirseniz (biliyorsunuz mailimizi: bilgi@10marifet.org), hediyelerinizi hemen kargoya vereceğiz.

 4. yaaaa çok çok teşekkürler, sahane gönderdim mailimi adresten ziyade heyecanımı da paylaştım mailde…
  hiç bir yere sığamıyorum şuan işteyim ve işe kesinlikle adapte olamıyorum, azım kulaklarımda, şu sözleri “Kutlamaları kabul edecek olan isim, Bugra Tasarim. Üretken üyemiz” okudukça ellerim titriyor…

 5. :) içindekilerden ziyade kutuya hayran kaldım bir süre koyun bir köşeye izleyin izlettin sonra yavaş yavaş alıştıra alıştıra kullanırsınız :)
  Tebrik ederim pek üretken arkadaşımızı :)

 6. Teşekkürler kckmutludkkn…

  Benim kazandığım ödül 1mart-1nisan arasında yayınlanan yaptım yazılarım için, ama yeni açıklandı.

  Önümüzdeki ödül 1nisan-1 mayıs arasında yaptım yayınları için geçerli olacak sevgili shane ben doğru anlatabildim mi? eksik yada yanlışım yoktur umarım…

 7. @kckmutludkkn; doğru, 1 ay boyunca. ama bu iş aklımıza geldiğinde ayın 10’una yaklaşıyorduk ve hemen başlamak istedik, o nedenle 9. günleri düşünerek hesaplıyoruz. yani Bugra Tasarim, aslında doğru anlattınız tabii mantık olarak, sadece ay başları değil de 9. günleri baz alınarak.

 8. Tebrik ederim buğra tasarım… Güle güle kullanın hediyelerinizi… Sevgili 10 MARİFET bizlere saçtığınız mutluluk için sizlere de teşekkür ederim

 9. teşekkürler elifuslu, sen ödül kazandığında senin kadar mutlu olmuştum, ödülünü yayınladığında bende istiyorum yorumunu atmıştım:)
  ödülüm çok şirin,cıvıl cıvıl:) ama shane ‘nin sunumunda yazdığı sözler gurur verici, yapılan yorumlar, gelen mailler, her biri benim için çok kıymetli. beni en iyi sen anlarsın sanırım :) bu mutlulukları bu keyfi bizlere yaşatan 10 marifet tekrar teşekkürler….

 10. tebrikler Bugra tasarım, çalışmalarınız çok güzel:)) Aylin hanım sizi de tebrik ederim, çok tatlı bir etkinlik. Bayılıyorum sanal ortam elişi etkinliklerine:))) Kocaman sevgiler hepinize.

 11. Bu çok cici banada lazım tam bundan :( İnşallah birgün bende böyle güzl bişi kazanırım :) Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum başarılar dilerim.