Pazar, Ekim 23, 2016
Ayın Marifetlisi Eylül ayı kazananları

Ayın Marifetlisi Eylül ayı kazananları

7

ayin-marifetlisi-hediyeleri

Güzel bir Ayın Marifetlisi ayı daha geride kaldı ve anlatımlı, tarifli, aşamalı en fazla yazısı yayına alınan 3 arkadaşımız belli oldu:

1. yerliastronot

2. sevginin gunlugu

3. gelincikzmn

Eylül ayı duyuru yazımızda hediyelerimizin neler olduğunu yazmıştık, buyrun yeniden okumak için. Funbou ve Arnica‘ya teşekkürler.

bilgi@10marifet.org’a maillerinizi bekliyoruz sevgili kazananlar.

Ekim ayı hediyelerimizi en kısa zamanda duyuracağım, haydi siz yazmaya başlayın.

7 YORUMLAR

  1. “EYLÜL” mevsimlerin en güzel ayına dair içimdekileri, isteklerimi, ihtiyaçlarımı, yapmak isteyipte yapamadıklarımı yansıttım işin görünen yüzünde.. Bazen terapi oldu, bazen öğrencilerime eğlence, bazen de sıkıntı oldu benim için…savaş verdim ışığın yetersiz olduğu ortamlarda köşe kapmaca oynar gibi dolandım durdum. (Yapım aşamaları hariç :)) Net, aydınlık fotoğraflarla okuyucuya huzur, barış, mutluluk, bazen de kısacık bir tebessümle hayatınıza anlık da olsa kendimce mutluluğu işlemek istedim, nakış işlercesine en özelinden cümlelerimle anlatmaya çalıştım. Yaratıcılığın geniş yelpazesinde yaptığımız değişik çalışmalarla yaratıcılığın sınırı olmadığını ispatlamış olduk böylece. Çokta mutluluk duyduk diyorum çünkü öğrencilerim de şu an benimle bu mutluluğu beraber yaşıyorlar ve destekleri de çok büyük.
    Yaratıcılığın vermiş olduğu hazzı hiçbir zaman kaybetmemek ümidiyle…
    Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen 10 marifet ailesine de ayrıca çok ama çok teşekkür ediyorum…

  2. içten ifadeniz ve paylaşımınız için biz teşekkür ederiz, güle güle kullanın ve öğrencilerinize de sevgilerimizi iletin lütfen.

  3. Layık gören ve çalışmalarımı beğenen herkese, özellikle yoncacan’a :) teşekkürler… Amacım sadece pahalı bedellerle satılan dekoratif ürünlerin, geri dönüşümü de içine katarak herkes tarafından kolayca yapılabileceğini göstermek… Çalışmalarıma bakan birilerine ilham olabiliyorsa ne mutlu bana :)

  4. Merhabalar ben de herkese, özellikle çalışmalarımızı takip eden ve yorumlarıyla bize destek olanlara çok teşekkür ediyorum…