Cuma, Ekim 28, 2016
Ayın marifetlisi… ve bir duyuru

Ayın marifetlisi… ve bir duyuru

10

ayın marifetlisi

Geçtiğimiz ayın en fazla “yaptım” yazısı yayına alınan ve bizden yukarıdaki cici hediyeleri kazanan isim, queen oldu. Tebrik ederiz!

Önümüzdeki ödülden sonra, “en fazla yaptım yazısı yayına alınan” kuralında değişikliğe gideceğiz. Hediyeler sürecek ama kapsamda bir değişim olacak. Onu da önümüzdeki günlerde duyuracağız…

Tebrikler, sevgiler.

10 YORUMLAR

  1. Çooooook teşekkür ederim gerçekten çok mutlu oldum :) ayın marifetlisi yazısını görünce heyecandan kim olduguna zor baktım :) çok mutlu oldum :) Bu ayın hediyesi doğum günü hediyem oldu :) Rengarenktaki1 sizede teşekkürler :)

  2. @queen; ulaşmış, adresiniz elimizde. Hediyelerinizi kargoya hemen vereceğiz. Güle güle kullanın, mutlu yıllar…

    @rengarenktaki1; eksik olmayın. Kılpayı bu arada :)

  3. Shane facebook çıkmadan elişi blogları çok aktifti,el işi forumlarıda öyle.Daha sonra facebook çıktı.Çoğumuz facebookta devam etmeye başladık.Ben facebooktan çok hoşlanmadım.Kullanmamaya başladım.İş hayatıda eklendi üzerine uzak kaldım.Şimdi 10marifeti keşfettim.Şuanda tek gezindiğim yer burası diyebilirim.Ben burda sizin üyeniz olmaktan çok mutluyum.:)Arkadaşlar çok güzel.site çok güzel.Sizde nicinizde yazdığınız gibi Shanesiniz:)

  4. @rengarenktaki1; vallahi ne mutlu bize, bunları duymak harika. Facebook tabii ki rekabet edilecek bir oluşum değil, bizim gibi yayıncılar için ondan ancak düzgün bir şekilde faydalanmak akıllıca olur. 10marifet Facebook’tan daha eski :) Keşfetmenize ve bizi sevmenize çok sevindik. Bu arada nickim “şahane” değil, aman diyeyim, kendime şahane dediğim sanılıyor diye hep korkuyorum. Zamanında deneme amaçlı olarak, sevdiğim bir dizi karakterinin adı olan Shane’i seçmiştim kendime, sonra arada değiştiremedim, sonra da yapıştı. Yoksa bir dakika durmam değiştiririm :)