Çarşamba, Ekim 26, 2016
ayna ve sabun sepeti

ayna ve sabun sepeti

72

bardaklarımın kalp şeklindeki kutusunu gelinlikten çıkardığım satenle kapladım.duvak tülü ve güpürleriyle süsledim.sabun sepeti yaptım.aynanın çevresinede aynı güpürleri silikonla yapıştırdım.banyonun bi çok yerinde de bu çiçekleri kullandım.

72 YORUMLAR

 1. ya hanginiz aldı yaaaaaaaaaaa onu bana kocam aldı valla küserimm bilmiyom aslı verin çabukkkkkkkkkkkkkkk yarım kaldı işimmm:((((((((((((((

 2. ben de çok beğendim canım ellerine sağlık… kızını daha çok beğendim ama sölliimm…o pozunu yerim ben onun:D bu arada Kağan kızına ciciiiii ciiiciiiiii… dedi.. bilemiyorum artık…:))

 3. oyyy internet kurdum benim varya çok merak ediyodum alya dediginden beri ALLAH RAZI OLSUN HAZIRLARDAN borayıda bulsan diyorum sanada zahmet oluyo:))))))))))))))))))))))kaydettim valla:))

 4. bu fotoda üzgün .. çünkü aşık olduğu alya nın sözlüsü varmış:( ühühüüüteşekkür ederiz teyzesi…:)

 5. o zaman belindayı vazgeçirmeye çalışmak lazım:)mavicim çok kıravatı var oğlumun bu biraz büyük geliyordu.. ciddi takılıyoruz. iş adamı benim oğlum:)aslımavi: biraz çapkınız seni de görse bayılır:)

 6. tamam canım favorim kızın olursa alıyorum şimdiden söliim.. zara mı ? ilk benzeten siz oldunuz:)) ama severim ben zarayı .. benziyom mu?

 7. :)) o nununuuu yerim ben.. doğru söylüyorsun belindanın oğlu kocaman abi olmuş.. Kağan daha küçük.. yürüyemiyo bile daha:(( ama gerçekten kızını çok sevdim. maaşşallah ona.. çok tatlıııııııı

 8. 1 buçuk yaşında kağan ama .. hala elinden tutunca yürüyo.. kendi başına yürüyemiyo:(( kızlar erken yürür erken konuşur derler..

 9. evet evet kızlar hep bi adım önde oluyor.. bizimki konuşuyor ama hangi dilde onu anlayamıyo kimse . bi ben anlayabiliyorum:))..bi de yürümeyi yürüteçler engelliyo mu ne? bizimki yürüteç çok kullandı yürümüyo işte..deli gibi emekliyo.. o kadar hızlıkii..senin kız 9. ayda yürür gider bak görürsün:)

 10. yürüteç kalça kaslarının gelişmesini önlüyomuş.ben bi kaç defa bindirdim hoşlanmadı pek.uzun zamandır binmedi.elektrikli süpürgeyle geziyo evde.onu ittirip yürüyo.

 11. ayme hani bebeklerin arkasına geçip iki elini yukardan tutup yürütürüz ya öyle biraz yürüt sonra yavaşca bi elini bırak öyle yürüt yürütece alışınca tek yürümekten çekinebiliyor bebekler