Çarşamba, Ekim 26, 2016
ayna yaptıımmm

ayna yaptıımmm

54

düz aynayı simli transfer kağıdıyla kenarlarını da stickerlarla süsledim..o da çeyizliklerin arasına katılmış oldu..fotolarda anlaşılmıyo pek bi türlü güzel çekemedim ayna olunca biraz zor oldu çekmesi..ama ben çok beğendim bakalım siz beğenecek misiniz?

54 YORUMLAR

  1. süpper oolmuş canımcım nerden buluyorsunuz bu güzel transfer kağıtlarını ben niye bulamıyorum yaaaaaaaaellerine emeğine sağlık çoooook şık bir ayna olmuş :)sevgilerimle……

  2. ben izmirliyim kemeraltında tesadüfen bi yer buldum oradan aldım beğenmenize çok sewindim yenileri geliyor yapım aşamasında:Deweet Allah nasip ederse 19 eylül..bekliyorum sizi ve hediyelerinizi:)

  3. teemmeem oluur :)) çok teşekkürler ya sizlerin sayesinde hergördüğüm şeyi değiştiresim geliyo bana bu işi sewdiren farfin ve sensin o yüzden hediye sizsiniz bana:)

  4. EVT BÜTÜN YAZILARI GEZERKEN YORULCAK BİRAZ:))DUYDUN MU ON MAGRİFETİN ÇAKMASI DA VARMIŞ ŞUAN RUSYA CANLI YAYIN YAPIYORUZ KIZ:))

  5. aynammmm yeni evime gitttiiii…duvara asıldı… çok güzel durmuştu..emeğime sağlıkk demiştiimmm… ama bi tek bu fotosu kaldıı..gece düşmüşş ve kırılmışş.. nası üzgünümm nasıı üzgünüümm:((