Ayrıntıları yakalaaaaaaaa!!

-

Ahşap boyama kursundaki arkadaşlara değerlendirmeleri için kavanoz,parfüm şişeleri,ayakkabı kutuları,kurdeleler vs.toplayıp gittim.Aralarında alüminyum folyo çalışmalarına benzeyen buiçki şişesi kutularındanda vardı.Pek bir işe yaramaz diye onu kimse almadı bende kessem nasıl olur magnet mi yapsam dedim.Sağolsun Aynur Yapındı hocam üstünde bir vernik denemesi yaptı bir sorun olmadı.Sonra kesilen parçaları yapıştırdım ve ortaya bu çalışma çıktı.Şimdi bütün kızlar peşimde:)

8 yorum gelmiş

  1. huzurlukedi

    Fotoğraflayamadım tam olarak ama gerçekten gümüş plaka gibi oldu.Yakınınızda tekel büfe veya içki satan biryerler varsa onlardan isteyebilirsiniz.deneyin derim yani.:)Embir beğenmene sevindim,keşke bende keçe yapabilsem.Mersinde pek yok.

  2. esinsel

    ilk fotoğrafa takılıp kaldım.sonunda, mini bir paravan oluşturdu herhalde huzurlukedi diye düşünüp,çok beğendiğim desenler üzerine, yorum yapmak için,aşağıya indim ki asıl bomba oradaymış:)) son derece güzel olmuş,ellerine sağlık canım.

  3. saatoniki

    efenim rahatsızlığımın şiddetlendiği bir dönemde psikolog efendiye gideyim dedim. hani derdin dermanı nerdedir bazen belli olmazmış ya. bla bla bla anlattı. “bakınız sayın oniki, eşiyle problem yaşayan bir insana ‘evinizde çiçekleriniz var değil mi?’ diye sordum el-cevap ‘var’ dedi. ‘onları suluyor, güneş alan bir yere koyuyorsunuz öyle değil mi?’ evet. aynen o şekilde eşinizi de bazen güneş alan bir yere çıkartmayı düşündüz mü? dedim. afalladı kaldı…………..”gayri ihtiyari “ohooo psikolog kardeş bana bunlarla gelme reca ediciim ne sıradan bir bakış açısıdır bu ” diye çıkıştım.ben bu paragrafı bir yere bağlayacaktım ama arada gelen telefon asabımı bozdu .. neyse bakış açısına bağlayayım bari. “bakış açısı” teknik manada derecelerle ifade edilirken genel manaya büründüğünde “ayrıntının önemi” ön plana çıkar. bu derin tespiti yaptıktan sonra eser sahibine tereddütsüz tebriklerimi plaket halinde sunmak isterim.yorumunbaşlangıcıilebitişiarasındayirmibeşdakikageçmişdiyesöylenenoniki

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin