Perşembe, Ekim 27, 2016
Ayrıntılı anlatımlarıyla kamuflaj takım dikişi

Ayrıntılı anlatımlarıyla kamuflaj takım dikişi

4

kamuflaj tulum dikişi
Merhaba arkadaşlar… Birçok dikiş sever arkadaş bana elbise kolunu nasıl dikiyorsunuz, pantolon yaparken nelere dikkat ediyorusunuz, kalıplarınız var mı gibi bir sürü soru soruyor gün içinde. Ben de çoğunlukla dikişlerimi anlatarak ve fotoğraflayarak yapmaya çalışıyorum ki hem daha yararlı olsun dikiş severler için hem de ben görsellerle daha rahat anlatabileyim :) İşte yine anlatımlı yaptığım dikişlerden biri… Fakat bu dikiş çok aşamalı olduğu ve çok ayrıntılı anlattığım için burada uzun uzun tekrardan anlatmaya vaktim olmadığından sizleri dikiş kısmı için bloguma davet ediyorum :)

Dikiş işlemi 5 aşamadan meydana geldi…
1. Üst Bölüm
2. Şort Bölümü
3. Kapüşon
4. Kollar
5. Cepler

Bunlar ayrı ayrı anlattığım bölümler ve mutlaka blogumda, bir bakmanızı tavsiye ediyorum :) Ben sizi burada görsellerle bırakayım bakalım beğenecek misiniz? :)

kamuflaj tulum dikişi

kamuflaj tulum dikişi

4 YORUMLAR

  1. her şeyi yakıştırıyorsunuz ya, hayran kalıyorum. zaten çok güzel şeyler yapıyorsunuz ama bir insana bu kadar farklı tarzda şeyler bu kadar mı yakışır, tebrikler!

  2. katılıyorum shaneye kesinlikle kıyafetler süper ötesi bir de ne giyse yakışıyor arkadaşım çok güzel taşıyorsun maşallah :)

  3. :) teşekkür ederim arkadaşlar :) Ne bileyim severek diktiğim için ve istediğim şekilde modeller yaptıım için öyle geliyordur sizlere :) Ama böyle düşünüyorsunuzya çok mutlu oluyorum sağolun :)