Bahçe perileri keçe bebekler

-

keceden-el-yapimi-oyuncak-bebek-modelleri-3
Herkese merhaba, bugün sizlerle çok büyük bir zevkle çalıştığım keçe bebeklerimi paylaşmak istiyorum. Bu bebeklerin boyutu 23 cm. Oyuncak olarak düşünüp hazırladım ama boyutlarını küçülterek mevlüt, babyshower veya doğum günü gibi organizasyonlarda misafirlere dağıtılabilir. Biraz daha büyütüp üzerine bir pano ekleyerek kapı süsü olarak da kullanılabilir. Bebeklerim hem çok sevimli hem de çok işlevli :)

keceden-el-yapimi-oyuncak-bebek-modelleri

keceden-el-yapimi-oyuncak-bebek-modelleri-

keceden-el-yapimi-oyuncak-bebek-modelleri-1
Bebeklerin kolları hareket edebiliyor, dikerek monte ettim. Tüm parçalar elde kesildi ve elyaf doldurularak elde dikildi. İnce keçe, kurdele, boncuk, düğme ve antenler için de tel kullanarak hazırladım. Kanatları için desenli keçe tercih ettim. Fernanda Lacerda tasarımı. Daha fazlası için blogum

sekerkeceler

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın