Pazartesi, Mayıs 29, 2017

18 YORUMLAR

  1. nefis bir bahçe, bayıldım. ben de müstakil, kocaman bahçeli bir evde oturuyorum fethiyede ama çiçek ve bol miktarda ağaçtan başka birşey yok, bahara senden kopya çekip, düzenlemem lazım, onu anladım şimdi.

  2. ben, banuca ve aydın gelini… sadece üçümüz dolaşıyoruz herhalde 10marifette şu anda, dönüp dolaşıyorum, üçümüzün yorumları var sadece…bu arada, babam da aydınlı :)

  3. aydın gelini ne katılıyorum:) farmwille gibi çok şeker olmuş bu bahçede güzel demlenmiş bir çayle saatlerce oturabilirim:)insana yaşama sevinci verir. mutluluklar eellerin dert görmesin arkadaşım..

  4. teşekkür ederim arkadaslar.bahçe süslemeyi çok seviyorum ,keske daha fazla resim çekseymişim.kuzuları çiçekçiden almıştım arkadaşım

  5. evbahcehobi, ekili alanlar görüyorum sanki en sağ ve solda,onların kenarına lavanta gibi bitkilerle doğal çit yapsanız,naçizane fikrim,mis gibide kokar hani, sabah toplar kurutur çamaşır aralarına koyarsınız hemde :))güneşedoğru ne hoş şeyler paylaşmışsın, hep böyle bi yer isterim ben bahçe içinde..iç dekorasyonuda beyaz mobilyalarla yapmışlar o bile tutuyor :((yeşil kart green card diye bir film vardı(gerard depardieu ve andie macdowell oyuncular) hatunun mutfağı kapalı bir sera-bahçeye çıkıyordu ,orayada biterim banada banada derim aklıma geldikçe, kuşlar uçurturum orada,minik havuz olsun içinde koiler olsun,nazla zizum suyu patilesinler :(( ü-hüüü

  6. çok sulamaya gelmeyen ,kurak ortamda bulunan güneşi seven bir bitki diye biliyorum..suyu tutmayan, geçirgen bir toprakta neden yetiştirilemesin ki :)