Balkabağı anı defteri ve prensli bebek sepeti

-

mavi-bebek-taki-yastigi
Kemal bebeğin balkabağı araba süslemeli bebek anı defteri ve incili kalem. Deftere incili ayraç ekledim bu sefer. Harfler elde kristal taşlardan yapıldı.

mavi-bebek-taki-yastigi-

kece-prensli-sepet-susleme

kece-prensli-sepet-susleme-
Eski müşterilerimden Seden Hanım arkadaşının bebeği Kemal için son ürün olarak benden prens figürlü mavi bebek sepeti yapmamı istedi. Hasır sepet saten kumaşla ve fırfırla süsledikten sonra keçe prens figürüyle ve kumaş fiyonklarıyla tamamladım.

Tüm ürünler bitince ne kaldı – sahibine kargolamak kaldı tabii ki de :)  100 % sevgiyle yaptım.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com