Balkabağı araba anı defteri

-

balkabagi-suslemeli-kece-bebek-ani-defteri-4
Asil Nefes bebek için balkabağı süslemeli, saten kumaşla kaplı bir bebek anı defteri hazırladım. Yapım aşamalı çekimleri çok istememe rağmen yapmıyorum, malum vaktim yok fakat bu ürünle ilgili neden bu kadar çok mesaj alıyorum, anlayamadım. O yüzden mutlaka zaman bulup yapım aşamalı balkabağı araba defterimi paylaşmam gerek en yakın zamanda..
Hazır taşlı harfler pahalı fiyata satılmaktadır o yüzden taşlı şerit alıp harflerimi önce altın kağıttan kesip üzerine taşlı şerit uygulayıp taşlı harfimi elde ediyorum, biraz zahmetli oluyor ama olsun.

balkabagi-suslemeli-kece-bebek-ani-defteri
Defterin arka kısmını krem dantel, krem ve üstü kelebekli kurdele ile süsledim.

balkabagi-suslemeli-kece-bebek-ani-defteri-
Kumaş olarak mavi saten, balkabağı için elyaf ve krem kumaş tercih ettim, incili broşlar da cabası.
Kalemi istek üzerine bebek şeklinde yaptım fakat prens kafası olacak şeklindeki kalem daha uygun olurdu sanki.

balkabagi-suslemeli-kece-bebek-ani-defteri-1
100 % sevgi ile yaptım.

kece-bebek-kalem-susleme

balkabagi-suslemeli-kece-bebek-ani-defteri-2

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com