Balkabağı araba bebek fotoğraf albümü

-

balkabagi-arabali-bebek-fotograf-albumu-1
Daha önce saten kumaş üzeri balkabağı süslemesi yaptığım bebek anı defteri modellerimi görmüşsünüzdür, şimdi de minik Arslan bebiş için 200 fotoğraf alan büyük boy fotoğraf albümünü satenle kaplayıp, ekru dantel, incili şerit, elyaf dolgulu dikilen balkabağı araba ve taşlı harfler ile süsledim. Albümü son olarak plastik çiçek ve püskülle tamamladım.

balkabagi-arabali-bebek-fotograf-albumu-2
Balkabağı arabanın kapı kısmını prens tacı tamamlar. Balkabağın içi elyaf dolguludur.

balkabagi-arabali-bebek-fotograf-albumu-3
Uykusuz geceye hazırlık – sabaha fotoğraf albümü hazır olmalıdır çünkü…

balkabagi-arabali-bebek-fotograf-albumu-4
Zarafet detaylarda saklıdır…

balkabagi-arabali-bebek-fotograf-albumu-5
Albümün arka tarafı taşlı at süslemelidir.

balkabagi-arabali-bebek-fotograf-albumu-6
Son olarak el yapımı taş harfler albüme uygulandı… Arslan bebeğe bu albüm annesinden hediye olsun…

keceden-mavi-isimlik
Arslan bebeğin kapı süsüne başlamadan önce atolyeme misafir olan 7 aylık kızım bana yardım ediyor sağ olsun, çekim anında tam deklansöre basayım derken minik maymuncuk misali ortaya çıkıverip her şeye burnunu (elini) sokuveriyor :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com