Balkabağı araba süslemeli ajanda ve anı defteri

-

pembe-bebek-ani-defteri-1
Sevil Hanım kendisi için bir ajanda süslememi istedi, ajanda bittikten sonra balkabağı araba süslemeli el yapımı taşı harfli bir de bebek anı defteriyle kalemi de hazırladım. Süslü kalem ve ajandanın detayları burada bulabilirsiniz. Broşlu ayraç ile süsledim.

pembe-bebek-ani-defteri
Ajanda önce japon kumaşıyla kaplandı, sonmrada da dantel ve değişik süslemelerle tamamlandı.

mavi-bebek-ani-defteri-1
Süslemeli ajanda 17 x 25 cm ve ondan çok daha büyük bebek anı defteri.

mavi-bebek-ani-defteri-2
Sevil Hanım oğlu Yiğit için bir bebek anı defteri yapmamı istedi. Sipariş yoğunluğum nedeniyle maalesef her yaptığım ürünü burada paylaşma vaktim yok artık ve de olmayacak gibi görünüyor, malum tüm bu ürüneri iş yerimde ufacık bebeğime bakarak yapmak zorundayım, üstelik el emeği kalitesinden ödün vermeden yapmaya devam ediyorum. Ferçi kızım herhangi işimden çok dana önemlidir, ama sınırlı bir şekilde zaman buldukça burada paylaşım yapmaya çalışacağım.

mavi-bebek-ani-defteri
Bu defterin tüm detayları da burada

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com