Balkabağı araba süslemeli bebek anı defteri

-

bebek anı defteri
Nil bebeğin annesi Mine Hanım iş yerime gelerek erken doğan prensesi için balkabağı araba süslemesi olan bir bebek anı defteri, kendisine de prenses figürlü keçe lohusa tacı yapmamı rica edince bu ipek kumaşla kaplı, balkabağı tasarımlı, bol taş ve incileri olan bir anı defteri ortaya çıktı. Sipariş acil olduğu için önceden kabul etmedim, ama Mine Hanım’ın ısrarlarına dayanamayarak gece boyu süren çalışma sonucu defterimi bitirdim neyse ki… İnci olarak plastik değil, cam inci kullanılmış. Defterin kenarlarını taşlı dantelle kristal taşlı minik broşlar süslüyor. Kumaş balkabağı figürünü elyaf dolgulu olarak yaptım. Bu anı defteri süsleme örneğinde defterin arka kısmına minik taşlardan çalışılan taç formundaki aplike uyguladım. Prens ve prenses keçe bebeklerimde hangi model taşlı taç görmek istediğine artık müşteriler karar verebilecek…

Pembe anı defteri için kalem de hazırladım; kalem dantelle kaplanmış, taşlı çiçek broşuyla tamamlamıştır. Zarif kuru güller defteri tamamlamaktadır. 100 % sevgiyle yaptım. Blog. Tekelerlekleri inci şerit ve kristal taşlarla çevrili inci boncuklarla süsledim.

bebek anı defteri

bebek anı defteri

3 yorum gelmiş

  1. mrb, burası paylaşım sitesi, satış sitesi değildir, o yüzden ürünüyle ilgili fiyat yahut kargo gibi bilgisi veremiyorum, bu nedenle blogumu yada facebook sayfamı ziyaret edebilir, müşterim sırasına yazdırabilirsiniz kendinizi, ürünlerim satışta değil, çünkü hepsi sipariş üzerine yapılıp satıldı – sadece sipariş üzerine yeni ürün yapılabilir.

  2. bize satışla ilgili soru soran arkadaşlara bu yolu biz öneriyoruz bazen, size kolay ulaşsınlar diye, buradan yorum yazıldığında size mail geldiği için haberiniz olur ve geri dönüş sağlarsınız diye düşünüyoruz. siz de uygun şekilde dönüş yapmışsınız, görev tamamlanmış :) dileriz herkes memnun olur.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com