Balkabağı kapı süsü ve takı yastığı

-

Balkabağı kapı süsü
Balkabaklı prenses temasını müşterimin isteği üzerine soft renklerde kumaş kullanarak diktim. Prenses ve atı keçeden. Prensesin elbisesi yine kumaş dikimi. Vintage tarzını benimseyen sevenler için çok güzel bir takım. İnanın kendim yapıyorum diye demiyorum ama yaptıktan sonra elime almaya kıyamıyorum. O kadar güzel lüks bir görüntüsü var ki… Ama resimlerde nedense daha basit bir görüntü oluyor. Yakından %100 muhteşem. Tavsiye edebileceğim kapı süslerimden birisi. Takı yastığı da kapı süsünde kullandığım balkabaklı arabadan. İnciler, güller, ince deteylarla lüksü sevenler için tavsiyemdir.

fb sayfam

Balkabağı kapı süsü

Balkabağı kapı süsü

Balkabağı kapı süsü

Balkabağı kapı süsü

4 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    szoğretmen evet kendisini taklit edemeselerde süslemelerini taklit etmeye çalışıyorlar…Ama hiç sorun değil sizin gibi kaliteden anlayanlar hemen farkı farkediyor…Çok kaliteli bir fotoğraf makinem yok maalesef..Yakından çok daha güzel ama saolsun müşterilerim ellerine ürünleri ulaştığında o kadar güzel sözlerrle ifade ediyorlar ki mahçup oluyorum.Bir müşterim ”Merhaba, süs elime ulaştı.Çok heyecanlandım :)) Mükemmel olmuş , resimde de çok güzeldi ama elime aldığımda her detayı bu kadar yakından görmek ve kusursuzluğu beni kendine hayran bıraktı.Ellerinize emeğinize sağlık.Çok Çok teşekkür ederim.Görüşmek üzere..”demiş.İşte benim duymak istediklerim bunlar.Onun içinde buna göre iş çıkarıyorum.Ben her keseye göre çalışmak zorundayım.Tabi uygun fiyatlı arayan çok…Ama bazı müşterilerimde gösterişli kaliteli ürünler istiyor.Onlarada göre şık tasarımlar yapıyorum bunlar gibi….

Bir cevap yazın

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...